Reklam

Malatyalı İbrahim Balarısı Fenerbahçe'ye Sponsor Oldu

Yine Bir Malatyalı ve yine başka takımlara sponsorluk.

Malatyalı İbrahim Balarısı Fenerbahçe'ye Sponsor Oldu
Editör: Malatyadan
07 Ekim 2019 - 19:13
Yine Bir Malatyalı ve yine başka takımlara sponsorluk. Daha önce Çalık Grubu, Kığılı ve adını sayamayacağımız bir çok Malatyalı İş Adamının Bursaspor, Fenerbahçe vb gibi takımlara sponsor olduğunu sanırım duymayanınız yoktur. Yine memletinin takımları durduğu yerde, üstelik başarılı sonuçlar aldığı yerde, hala kalkıp yüzlerce yerden destek alan takımlara sponsor olmaları kanayan yaramız olmaya devam ediyor. Geçmişte Malatyaspor başkanlığı için büyük çaba sarf eden ve dönemin belediye başkanı Münir Erkal ile yıldızı barışmayan Balarısı adeta intikam alırcasına memleket takımına destek olmak yerine Fenerbahçe'ye kesenin ağzını açtı. ÖZNUR KABLO FENERBAHÇE OLDUFenerbahçe Kadın Basketbol Şubesi tarihinde ilk kez bir isim sponsoruyla sözleşme imzaladı. Takımın ismi bu sezon Öznur Kablo Fenerbahçe olacak.

Fenerbahçe, kadın basketbol takımı için 'Öznür Kablo' ile 1 yıllık anlaşma imzaladı. Ancak bu anlaşmada dikkat çeken bir durum vardı. Sarı lacivertlilerin tarihinde ilk kez bir firma kadın basketbol takımının isim sponsoru oldu.

Kanarya bu sponsorluktan 4 milyon TL gelir elde edecek. Basın toplantısında Fenerbahçe Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam ve Öznur Kablo Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Balarısı, sözleşmeyi imzaladı.

Başkan Ali Koç, Fenerbahçe yöneticisi Metin Sipahioğlu ve sarı lacivertli yönetim stattaki törende hazır bulundu.