Malatyalı Başkan’dan Altınoluk’da Dev Hizmet

Malatyalı Başkan'dan Altınoluk'da Dev Hizmet

Balıkesir Edremit Malatyalılar Dernek Başkanı Müslüm Korkudur, Altınoluk'da dev bir yatırım yaparak bölge halkının hizmetine açtı. 

20 Mayıs 2019 - 03:00 - Güncelleme: 01 Haziran 2019 - 02:41

Balıkesir Edremit Malatyalılar Dernek Başkanı Müslüm Korkudur, Altınoluk'da dev bir yatırım yaparak bölge halkının hizmetine açtı. 

Geniş bir katılımın olduğu açılış töreninde kurdelayı Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ve Belediye Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi birlikte kesti. Körfez Malatyalılar Derneği Başkanı Müslüm Korkudur ve kardeşi Hamit Korkudur tarafından açılan Park AVM çok sayıda davetlinin katılımıyla Altınoluk ve Körfez halkının hizmetine girdi. İşletme sahipleri Müslüm ve Hamit Korkudur açılışlarına katılan başta; Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ve Belediye Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi olmak üzere tüm davetlilere ve misafirlere teşekkür etti.

Açılışı gerçekleştiren Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ise, “Altınoluk mahallemiz için böylesine büyük bir alışveriş merkezinin hizmete girmesi çok iyi oldu. İşletme sahiplerine ve körfezimize bu işyerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Dedi. Eldivenden merdivene 50 bin çeşit ürünün yer aldığı PARK AVM isimli işletmenin açılışına aynı zamanda dernek üyeleri ve Malatyalı iş adamları katıldı. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x