Malatyalı Avukat Bayram Özcan Vefat Etti

Malatyalı Avukat Bayram Özcan Vefat Etti

Malatya'nın tanınmış ve sevilen simalarından Avukat Bayram Özcan Hakkın rahmetine kavuştu.

16 Nisan 2019 - 18:20 - Güncelleme: 22 Nisan 2019 - 03:52

Kiminin Avukatı, Kiminin Dostu, Kiminin Kardeşi, Kiminin Ağabeyi olan Malatya’nın değerli ve renkli şahsiyetlerinden, bir o kadarda demokrat ve hakkı savunan içinde yanlışlara tahammülü olmayan bir isyan besleyen ve çoğu zaman bu haklı tepkilerini sosyal medya sayfalarına taşıyan Bayram Özcan Hakkın rahmetine kavuştu. 1968 Malatya Akçadağ doğumlu olan Özcan 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Malatya Barosu’nun 465 sicil sayılı avukatı olan Özcan Bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Malatya’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Ölüm haberi bir çok hemşehrisi, dostu, arkadaşı ve Malatyalıları hüzüne boğdu. 51 Yaşında henüz çok erken bir vefat olması münasebetiyle sevenleri bu haberi alınca inanamadı. Memleket sevdasını yüreğinde taşıyan Özcan 12 Nisan 2019’da son paylaşımında “Gidişat maalesef İstanbul Büyükşehir Seçiminin yeniden yapılacağını gösteriyor. Yazık, çok yazık…" demişti. Bu acı haberi kendi sesinden bir şiir ile noktalıyoruz.

Değerli Malatyalı Güzel İnsan Bayram Özcan Ağabeyime Allahtan rahmet, kederli ailesine ve Malatyamıza baş sağlığı diliyorum.

Murat Karakoç

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x