Reklam

Malatya Valisi'nin Parmağı Neden Sargılı?

Malatya'da son günlerde yaşanan Kayısı Don Afeti'nin incelenmesi ve zarar tespitleri sürerken, Malatya Valisi Aydın Baruş'un parmağındaki sargı bezi dikkatlerden kaçmadı.

Malatya Valisi'nin Parmağı Neden Sargılı?
Editör: Malatya Haber
16 Nisan 2022 - 03:52
Malatya'da göreve geldiğinden beri pasif olmakla eleştirilen Vali Aydın Baruş " Keşke Malatya için parmağını incitmiş olsa " diye düşünürken yine yanıldık. Valimiz yine bizi şaşırtmadı. 

Vali Aydın Baruş'un Kayısı Don Afeti'ni incelemek üzere gittiği bir bahçede verdiği görüntünün sır perdesini incelerken Sayın Valimizin parmağını Voleybol oynarken incittiği bilgisine ulaştık. Spor'u her anlamda desteklemekle beraber, önce hizmet ve önce memleket vurgusunu bir kez daha yapmayı uygun görüyoruz. Öte yandan yükselen enflasyon, zamlarla ilgili olarak geçtiğimiz günlerde bazı arı üreticilerinin Valimizi göreve çağırdığını ve yardım istediklerini haber yapmıştık. Sayın Valimizden bir Ulvi Saran olmasını beklemiyoruz ama biraz daha Malatya'nın vizyonu ve sorunlarına yoğunlaşmasını bekliyoruz. Bu arada geçmiş olsun dileklerimizi bildirmiş olalım.