• Reklam
Malatya Satılık Ev

Malatya Satılık Ev

Zingat.com, Türkiye’ de üretilmiş, gayrimenkul profesyonellerini ile bireyleri tek çatı altında toplayan, yeni ev arayanların, gayrimenkul satan ve kiralayanların şeffaf ve kapsamlı bilgi kaynağı olarak kullanabileceği dijital bir platformdur.

21 Temmuz 2017 - 17:41

Bilgi ve pazarlamaz online platformu olarak her yere herkese referans olabilen web sitesinden her türlü soruya cevap bulabiliyoruz.

  Sorularımıza cevap bulurken kafamızda hiç bir soru işareti bırakmayan site ile zamandan tasarruf da sağlayabiliyoruz. Örneğin; siteden genel olarak Malatya ev fiyatları ile ilgili bilgi öğrenebileceğimiz gibi detaylı bilgiler de alabiliriz. Öncelikle kafamızda bazı kriterler belirlemeliyiz. Bunlar evi hangi şehirden ve o şehrin hangi bölgesinden istediğimizi de siteden araştırabiliriz. Nerede hangi fiyatlara nasıl evler olduğunu ve neden o fiyatlara kiralanıp satıldığını da zingat.com un alanında uzman kişileri tarafından hazırlanmış içeriklerinden öğrenebiliyoruz. Sonrasında eşyalı mı eşyasız mı, kaç odalı, daire mi müstakil ev mi istediğimize bütçemizi belirleyip karar verebiliriz. Bunu da ancak siteyi iyi bir şekilde inceleyerek öğrenebiliriz. Satılık ilanlar sayfasında genel olarak görebileceğimiz bilgiler sadece evin görselleri, daire olup olmadığı, metrekaresi, kaç oda kaç salon olduğu, ilan tarihi ve fiyatından ibarettir. Ancak bir ev seçip onunla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bunu ilanın içine girerek öğrenebiliyoruz. Binanın yaşı, takasa uygun olup olmadığını, kaç katlı olduğunu ve ilan sahibi dairenin kaçıncı katta olduğunu, ısıtma tipini, banyo sayısını, haritadaki yerini, ilan açıklamasını, varsa videosunu, bölge emlak raporunu yani ne kadara kiraya verilebileceğini, satılabileceğini bize getirisinin ne kadar olabileceğini ve emlakçının diğer ilanlarını da görebiliyoruz. Böylece daha çok bilgi daha çok güven demek olduğundan kafamız rahat oluyor. Ayrıca eğer siteye bakmak için zamanımız yoksa filtreleme özelliğini kullanarak tüm bu bilgileri karşımıza çıkan filtreleme sayfasındaki kutucuklara girerek kısa yoldan aradığımız eve ulaşabiliyoruz.

Gayrimenkulün her türlüsü ile ilgili aradığımız tüm bilgiye, yeni ev aradığımızda ilk başvuracağımız yer olan zingat.com a internet aracılığı ile her yerden ulaşabiliriz. Böylece hem yanlış bilgiye ulaşmayıp hem de zaman kaybetmemiş oluruz.              

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday