Reklam
Reklam

Malatya Medyasına Yeni Soluk Spor44 Yayında!

Malatya Basını bir spor sitesine daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Malatya Medyasına Yeni Soluk Spor44 Yayında!
Editör: Malatyadan
09 Mart 2020 - 19:44

Yıllardır Malatya Spor Medyasının içerisinde olan Faysal Elkoca yepyeni bir spor sitesiyle yayın hayatına başladı. Tecrübeli Televizyon sunucusu Ahmet Polat yönetmenliğinde kurulan spor sitesinde Yeni Malatyaspor, 3. Lig, Bal Ligi, Diğer Spor Branşları ve özel haberler yer almaktadır. Site kurulumu gerekçeleri ve düşünceleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Spor 44 İmtiyaz Sahibi Faysal Elkoca "Anadolu’nun bel kemiği olan Malatya’mıza internet spor sitesi kazandırmanın bugün itibariyle mutluluğunu yaşıyoruz.

www.spor44.com olarak, Malatya’mızda yaşanan son dakika spor gelişmelerini, güncel spor haberlerini yorumlar katarak, okuyucularımıza doğru ve tarafsız bir şekilde aktarmak öncelikli ilkemiz olacaktır.

Şehrimizin, Süper Lig’deki temsilcisi Yeni Malatyaspor başta olmak üzere, 3.lig temsilcimiz Yeşilyurt Belediyespor, BAL ligi takımlarımız ve amatör branşta mücadele eden tüm takımlarımızın haberlerini yaparak, kamuoyunu bilinçlendireceğiz. Ayrıca sporun her türlü alanlarındaki haberlerini de sitemizde bulacaksınız.

Doğru, tarafsız ve cesur yorumlarımızla toplumun beğenisini kazanacağımıza inancımız tamdır. Şehrin spor marka değerine katkı sunmak için var gücümüzle çalışacağız. Kurum ve kişilerle, siyasi parti ve STK’lar ile herhangi bir duygusal ve ekonomik bağımız asla ve asla söz konusu değildir..!

Spor44 spor sitemizin, dünyadaki tüm Malatyalıların sesi olacağına yürekten inanıyoruz. Bu bağlamda şehrimizin spor sitesi spor44 öncelikle Malatyamızın ve ülkemizin sporuna hayırlı olmasını temenni ediyor, saygılar sunuyoruz.

Spor44, Malatya’nın spor hakkını her platformda savunmaya söz vermiştir..!" dedi. 

Malatyadan Basın Yayın Grubu olarak Spor44.com sitesinin hayırlı olmasını diliyoruz.