• Reklam
Malatya Büyükşehir Belediyesi O’nu Gönderiyor!

Malatya Büyükşehir Belediyesi O'nu Gönderiyor!

Malatya Büyükşehir Belediyesi'nde geç saatlerde hararetli olaylar yaşandı.

13 Mayıs 2016 - 00:55

Malatya Büyükşehir Belediyesi'nde hararetli saatler yaşanmaya devam ediyor. Dün geç saatlerde belediye'ye yakın kaynaklardan aldığımız bilgiler doğrultusunda Malatya Büyükşehir Belediyesi'nde üst düzey yetkili bir ismin görevine son verildiği ve istifasının imzalandığı bildirildi. İsmini bugün açıklayacağımız üst düzey yöneticinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bir biriminde Genel Müdür olacağı bilgisi verildi.

 

İŞTE O İSİM!

 

Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Arif Emecen İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT Genel Müdürlüğüne atandığı bilgisi ulaştı. Arif Emecen'in Aslen Çankırılı olduğu ve Malatya Büyükşehir Belediyesine Genel Sekreter olarak gelmesinden dolayı basında adı sıkça gündeme gelmişti. 

 

ARİF EMECEN KİMDİR?

 

Arif Emecen’in biyografisi şöyle: Arif Emecen 1964 yılında Çankırı’da doğdu. Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nde 1986 yılında mezun oldu. İşhayatına TEDAŞ ve TEAŞ bünyesinde işletme ve kontrol mühendisi olarak başlayan Emecen, Ankara Ankaray Raylı Sistemler İşletmesi’nde 1995-2000 yılları arasında işletme müdürlüğü ve başmüdürlük görevinde bulundu. Arif Emecen 2000-2005 yılları arasında ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde çalıştı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday