Malatya Büyükşehir Belediye Personeli Şaşırdı

Malatya Büyükşehir Belediye Personeli Şaşırdı

Tam'da Ahmet Çakır'dan Malatya olarak kurtulduk derken hem belediye personeli hemde seçmen onu bize unutturacağa benzemiyor.

15 Temmuz 2018 - 00:34 - Güncelleme: 09 Ağustos 2018 - 15:05

24 Haziran’da yapılacak olan seçimlere adaylık başvurusunda bulunarak Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Ahmet Çakır, anlaşılan bir süre daha belediye ile anılmaya devam edecek gibi….

500 Milyon üzerinde bir tutar Malatya Büyükşehir Belediyesine borç bırakarak, koltuk yarışına tutulan ve Milletvekili seçilen Ahmet Çakır’a belediye’nin hala şirinlik yapmasının ne manaya geldiğini anlamak gerçekten zor. 15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında Valilik önünde İnönü Kapalı çarşısı üzerinde düzenlenen programda susamış bir köpeğe su verirken belediye çalışanlarının bu anı kameraya alıp Malatya Büyükşehir Belediyesinin resmi sosyal medya sayfasında paylaşması yeni bir tartışma konusu yarattı. Üstelik bu paylaşımın üzerine “ Yüreği Temiz Başkan ” yazılmasına anlam vermek gerçekten zor. Milletvekili sıfatındaki eski başkan’a bu ithamı yapmanın acemilikten mi, diyet borcundan mı, yalakalıktan mı, her ne sebeple olduğu bilinmiyor. Korkarım posterlerini evlerine asacak kadar bağlılar eski başkanlarına. Fakat Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın bu videoyu izledikten sonra sosyal medya birimine bakan arkadaşlara bizzat eleştireceği aşikar görünüyor. Yada birileriyle sosyal medya birimine Ahmet Çakır’ın istifa ettiğini açıklatması gerekiyor. Üstelik paylaşımlar bununlada sınırlı değil ve olmayacak gibi...

SEÇİM SONRASI BU PAYLAŞIM YAPILDI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nusret Öncü Kimleri Topa Tuttu?
Nusret Öncü Kimleri Topa Tuttu?
Malatyalı Aday Azmi Ekinci'nin Röportajı Kaldırıldı
Malatyalı Aday Azmi Ekinci'nin Röportajı Kaldırıldı