Malatya
14 Temmuz, 2024, Pazar
 • DOLAR
  33.04
 • EURO
  36.02
 • ALTIN
  2561.4
 • BIST
  11064.85
 • BTC
  59295.337$

Asıl Kripto Radarıma Takılmış Durumda

18 Kasım 2021, Perşembe 02:15
Şu sıralar ne Dolar'ın rekorları, ne şahsi işimden kazandığım ödemelerin gelmeyişi, ne de geçenlerde 2. dozunu olduğum Covid-19 aşısının kolumda bıraktığı ağrı umrumda değil. Çünkü bunlardan daha değerli bir organize işin üzerindeyim. 
Söz konusu Malatya ve geleceğimiz olunca herşeyi bir kenara bırakmaktan geri kalmadım, kalamamda...

Malumunuz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramından gelen süreçte bir takım saldırılar, çirkin iddialar ve adeta bir hesaplaşmaya dönen işin üzerindeyim. Malatya Turgut Özal Üniversitesine planlı yapılan saldırıları tek tek çürütmek ve siz değerli okuyucularımızın hem gönlünde hemde vicdanında dürüstlüğümü, güvenilirliğimi perçinlemekle meşgulum. Yazılarımdan dolayı gazeteci dostlarımın araması, mesajlar, mailler ve tebrikler için şükran borçluyum. 

Bazen ölü sincap taklidi yapıyorsam memlekette neler döndüğünü izliyor, dinliyor, yada kaale alınacak şeyleri biriktiriyorumdur. Ama bazı saf kuşlar ve meşhur kaşarlarımız meydanı boş bulmuşcasına rant işlerinden bir adım geri durmazlar. Tam da bu sırada Yeşilçam'ın meşhur filmlerinden Kadir İnanır'ın başrolünü oynadığı "Tatar Ramazan" filminden bir replikle " Ben Tatar Ramazan, Bu Oyunu Bozarım" edalarıyla karşılarına dikilirim. Bunu hesaplamayan bu kaşarlar ya rezil olur, yada şiddet planları yapar. Şimdi yana yana " Bunun bir açığını bulun vuralım" dediklerini duyuyor gibiyim. Berat Enişte'nin dediği gibi " Çok Beklersiniz " şah damarınız kadar yakınım size. Boşuna araştırmayın 5 tane gümüş yüzüğüm, ve yönettiğim sitelerim dışında adıma kayıtlı hiç bir taşınmaz bulamazsınız. Varlık Şirketlerine düşen borçlarımıda haksız elde ettiğiniz paraların minicik kısmını hibe ederseniz öder kurtulurum.

Bu arada taze kaşar nişanlanmış bak bak bak... Hiç haber de vermiyor uyuz. Ne var bir çiçekte biz yollardık. Sallıyoruz diye tebrik etmeyelim mi böyle hayırlı bir işi. Ama nişanlın çok tehlikeli özelliklede kaşar üretim merkezinin en yetkin kriptolarından biri. Asıl beni ürküten bu kriptonun Aysun Hoca'nın rektörü olduğu üniversitede hala çalışıyor olması. Ahh be hocam vallahi arap sabunuda alsam, cif de alsam, asperos sarı güç de alsam bu kirleri temizleyemem. Covid virüsü bunların yanında etkisiz kalır. Kendimi tıpkı bir hedef imha eden bilgisayar oyununda hissediyorum. Vurdukça biri daha çıkıyor bu oyun kaç level sonra bitecek bende artık kestiremiyorum. Omuzlarım ağrıyor artık pc başında. Bu arada kozlarım açık mahkemeye gicekler hiç beklemesin. Şahitlerimde var belgelerimde hodri meydan.

Kaşar Üretim merkezine ve taze kaşar'a yazıları bu kripto yazıyormuş 3 farklı kaynaktan kuşlarım söyledi. Eski kaşar imha olduğuna göre artık yeni kripto hedefte sen varsın. 

Nihat Doğan'ın dediği gibi bir insan üç şekilde doğar; Normal Doğan, Sezeryanla Doğan ve Nihat Doğan...

Bakalım sen nasıl doğdun?