Reklam

Kendi işleri hallolmadı, kuyruk acıları büyük!

Malatya’da rant ve çıkar kavgasının büyük bir İhanet’e dönüşmesini günlerdir yazıp çiziyoruz.

Kendi işleri hallolmadı, kuyruk acıları büyük!
Editör: Malatya Haber
22 Kasım 2021 - 23:38
Malatya’da rant ve çıkar kavgasının büyük bir İhanet’e dönüşmesini günlerdir yazıp çiziyoruz. Hedefimizdeki grup Malatya’da gazeteciliği ve medya’yı adeta silah olarak görüp işine gelmeyeni vurup indirmeyi planlayan sinsi bir grup yani Kaşar Üretim Merkezi kısa adıyla (KÜM).

Hatırlayacağınız üzere aylar önce bu kaşar üretim merkezinde karın tokluğuna çalışan amiyane tabirle kullanılan taze kaşardan bahsetmiştik. Üniversiteden hocalık isteyen alamayınca köşelerinde tek tek üniversiteyi ve rektörü bombalayan taze kaşarımız bunun üzerine eski kaşar da gönderilince reklamcısı, extra kaşarı, merkezi birleşerek elinden ne geliyorsa yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. Malatya’da bu konuları tek dillendiren biz olduk. Çünkü en başından beri tüm pazarlıkları, şantajları ve tehditleri biliyor yazmak için bu saldırıların başlamasını bekliyorduk. 

TAZE KAŞAR AMACINA ULAŞSA YAZACAK MIYDINIZ?

Kendi kaşarları reddedilmeyip işe alınsaydı, üniversitede hoca olsaydı. Bu kaşar üretim merkezi bu kadar yazıp çizecek miydi? Bunlar Namusu cebindeki para kadar olan tetikçiler. Kendi pisliklerini adamlarını koruyup başka bir gariban işe alındığında avazı geldiği kadar bağırır, yaygara koparır adeta hedefindeki insanları şeytanlaştırır. Ohhh ne güzel oldu. Çatlayın, patlayın ve elinizden geleni ardına koymayın. Gazetecilik sizin anladığınız gibi işlemiyor. Siz iyisi mi şimdiden başka iş bakmaya başlayın. Selahattin Gürkan ve diğer belediye başkanlarını her gün tv’lere çıkarmakla yolduğunu düşünen zihniyet saçma sapan programlarınızı kimse izlemiyor. Bir tane gündeme çıkacak olayın olmadığı şehirde hemen hemen her gün başkanla gündem programı yolmaktan başka bir mana içermiyor. 

TÜM KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Kaşar üretim merkezini takip eden insanlara seslenmek isteriz. Sitelerinde yazılıp çizilenleri mutlaka teyit edin. Bu site tetikçilerin fink attığı, ahlaksız ve kişiliksiz insanların silahşörlüğü ile ayakta kalmaya çalışan zavallılar topluluğudur. Geçenlerde neden taze kaşar üniversite haberlerini yazıyor, başka usta yazar kalmadı mı? Demiştik. Şimdi onun adına yazmıyor akıllanmışlar. Kendileri yazıyor gibi gösteriyor. Ama adı yine çamur, yine pislik, yine intikam duygusu. Demekki yıllardır bizim görmediğimiz, duymadığımız daha kaç böyle pis işin altına girdiler. Ama bu saatten sonra sadece bu olay değil, kimi eleştiriyorlarsa konuyu devralıp araştırıp pisliklerinizi ortaya çıkaracağız. Kaşar sürüsü en büyük takipçisiniz biziz artık. Bakalım el mi yaman bey mi? Hodri Meydan....
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rektör Aysun Bay Karabulut ile Özel Röportaj
Rektör Aysun Bay Karabulut ile Özel Röportaj
Malatyalı Bakan Gürdal Akşit Vefat Etti
Malatyalı Bakan Gürdal Akşit Vefat Etti