Reklam

Kararmalara Karşı Etki İçin Dermo White Krem

Birçok etki gösteren Dermo White için resmi satış sitesini kullanabilirsiniz. Güvenli alışveriş ve hızlı kargo artılarını yaşayabilirsiniz.

Kararmalara Karşı Etki İçin Dermo White Krem
Editör: Malatyadan
06 Ekim 2020 - 20:11
Birçok etki gösteren Dermo White için resmi satış sitesini kullanabilirsiniz. Güvenli alışveriş ve hızlı kargo artılarını yaşayabilirsiniz.

İnsan derisi kararmaya müsaittir. Yani rengi koyu olan ciltlerde de kararma olur açık renk, buğday rengi, daha açık ciltlerde de görülebilir. Kararma olan alanlarda temel neden cildin havasızlığa ve neme maruz kalmasıdır. Fakat bazen kararmalarda bir yere temasın uzun süre devam etmesi de kritik önem taşır. Örneğin dizlerinizi ve dirseklerinizi sıra, masa, halı gibi yerlere uzunca bir süre temas ettirir ve sürtünmesine neden olursanız kararma sorunu görülecektir. Bunlarda ünlü kozmetik ürünü dermo white krem kullanabilirsiniz.

Koltuk altlarında kararma yaşıyorsanız, genital bölge, yüz, göğüs uçları gibi bölgelerde kullanım yapabilirsiniz. Kullanım esnasında şu detaylara dikkat etmek önemlidir:


  • Makyaj kalıntısı olan bir zeminde kremi kullanmamalısınız. Yüz kısmında ve bazen koltuk altlarınızda, makyaj malzemelerinin olması, fondöten pudra vs. gibi ürünlerin üzerine bu krem olması sorun anlamına gelir.

  • Krem süreceğiniz alan temiz olmalıdır. Temizlikte tonik vs. kullanılması gözenekleri açarak daha uygun bir hale getirir.

  • Dairesel hareket yapmak ve ince tabaka halinde cilt yüzeyine sürmek önemli bir kısımdır. Yapılan bu işlemlerle kan akışını daha da çok hızlandırmış olursunuz. Parmak uçlarınızla hafif vuruşlarla da işlemleri sürdürebilirsiniz.

  • Hangi zaman diliminde krem sürüleceği önemlidir, çünkü etki kapasitesi çoğalır.   Gece saatlerinde cilt kendini yenilemek, toparlamak ve rengini dengelemek için çalışır. Bu nedenle bu saatlere uyan biçimde ürün kullanmalısınız.Leke ve Kırışıklıklara Karşı Önleyici

Cildinizde oluşan kırışıklıklar, lekeler için Dermo White’ı kullanabilirsiniz. Bu gibi sorunları gidermeye destek olan kremi doğru şekilde kullanırsanız etkiyi birkaç hafta içerisinde görmeye başlarsınız. Ayrıca dermo white fiyatını merak edenler için ürün 59 liradan satılmaktadır.

Cilt yapısındaki lekeler, pigment dağılımında görülen dengesizliklerle alakalıdır. Güneşe bağlı bir leke oluşumu çok yaygındır. Kırışıklıklarda da türlü çeşitleri bulmak mümkündür. Cildin kırışması, esneklik kaybı, nem azalması gibi çok sayıda etkenle beraber düşünülebilir.  Temiz ve nemli cildi sürekli hale getirirseniz önlem almış da olursunuz.

Sipariş Süreci Nasıl?

Orijinal hologramlı ürün Dermo White Krem, sipariş verdiğiniz andan itibaren kısa sürede kargoya verilmektedir. Kargodan sonraki en geç 3 iş gününde teslimat gerçekleşir.  Genelde 2 güne kadar size ulaşır. Türkiye’nin her yerinden gelen başvurulara yanıt veriyoruz. Telefonla aranmak isteyen müşterilerimizin sayfadaki alt kısımda çıkan bölüme iletişim bilgisini bırakması gerekir. Form doldurarak paket seçiminde de sipariş vermiş olursunuz. Bu ürünü yeni alanların tek ürün olan 59+10 liralık seçimi yapmaları tavsiye edilir. Bir ay kadar kullanımda bu 50 ml seçeneği işinizi görecektir. 3 ve daha fazlasını alacağınızda anti age ürün hediyesi vardır.  Bu bilgiler ve seçeneklerin hepsi dermo white sitesi olan http://dermowhiteturkiye.com/ sayfasında mevcuttur.

Kullandığınız üründen memnun kalıp kalmadığınızı tarafımıza iletebilir ve yorum kısımlarına yazı yazabilirsiniz. Sizlerin görüşleri üründen daha çok verim alabilmek ve iyi hizmetleri geliştirmek adına önemlidir.