Reklam

Kapı Motorlarında Tek Adres

İlk kuruluş yılı olan 1996 yılında sadece panjur montaj, servis ve imalatı yapan nice Türkiye dünyaca ünlü olan Nice firmasının bayiliğini yapmaktadır.

Kapı Motorlarında Tek Adres
19 Nisan 2017 - 17:33
İlk kuruluş yılı olan 1996 yılında sadece panjur montaj, servis ve imalatı yapan nice Türkiye dünyaca ünlü olan Nice firmasının bayiliğini yapmaktadır. Nice Türkiye endüstriyel kapı motorları alanında profesyonel montaj ve servis ağı ekibi ile 7/24 hizmet vermektedir.

Nice Türkiye hizmetleri nelerdir?

Kapı motorları sektöründe en iyi marka montaj ve servisi ile hizmet vermektedir. Hızlı pvc kapı motorları, endüstriyel kapı motorları, endüstriyel kepenk motorları, seksiyonel kapı motorları, kollu bariyer sistemleri, yana kayar kapı motorları, kepenk motorları, fotoselli kapı sistemleri, dairesel kapı motorları sektöründe hizmet vermektedir. Nice Türkiye satış ve teknik servis ekibi ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Nice servis ekibi konusunda uzman kişiler tarafından hizmet vermektedir. Nice servis 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Nice servis aynı zamanda uygun fiyatları ile müşterilerini de düşünmektedir.

Nice Türkiye ürünleri nelerdir?

Nice Türkiye ürün yelpazesinde nice kumanda çeşitlerinin bir çok modeli bulunmaktadır. Nice kumanda modellerinde şifreler birbirinden farklıdır. Garaj ve bahçe kapıları, panjur ve kepenkler nice kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Nice bariyer sistemleri akü bağlanması ile otomatik geçiş sistemlerine de uyum sağlamaktadır. Nice bariyer sistemleri bir saat içinde 150 defa kapanıp açılabilir özelliktedir. Nice bariyer sisteminde fotosel bağlamak isteyenler için fotosel yuvaları ile birlikte gelmektedir. Nice motor çeşitleri ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Kapınıza nice motor ekleyerek kapınızın otomatik açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Nice motor ürünleri içinde garaj kapısı motoru da yer almaktadır.. Sürekli kullanımlara uygun olan ürünlerimiz uzun yıllar performansından ödün vermeden kullanılmaktadır. Uygun kit ürünleri ile nice motorlarını yükseltme imkanınız da bulunmaktadır. Otomatik kapı sistemlerinde güvenilir ve kaliteli bir marka arayanlar www.niceotomasyon.net sitesini ziyaret ederek inceleme yapabilir.