Reklam

Kale Kilit DUO Teknolojili Mobil Anahtar Üretti

İstanbul Yapı Fuarında Kale Kilit firmasının TC Kimlik Numarası ve Mobil uygulama ile tanıtımını yaptığı kapı anahtar sistemi bir hayli fazla ilgi gördü.

Kale Kilit DUO Teknolojili Mobil Anahtar Üretti
Editör: Malatyadan
24 Mayıs 2017 - 11:42
İstanbul Yapı Fuarında Kale Kilit firmasının TC Kimlik Numarası ve Mobil uygulama ile tanıtımını yaptığı kapı anahtar sistemi bir hayli fazla ilgi gördü.  

Türkiye’nin güvenlik markası Kale Kilit, güvenlik ve teknolojiyi buluşturan yeni nesil akıllı ürünleri ile sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Kişi ve kurumların tüm güvenlik ihtiyaçlarını en kapsamlı ve hızlı şekilde çözmek hedefiyle mobil teknolojilerin merkezde olduğu uygulamalara yoğunlaşan Kale, yeni nesil güvenlik önlemi olarak sunduğu ürünlerini 23-27 Mayıs tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı 2017’de sergileyecek. Hırsızı mekâna girmeden kapıda durduran Kale Alarm Kilidi (KASK) ve anahtarı kapıda unutunca veya kilit kırılmaya çalışıldığında alarm veren Kale DUO gibi güvenlikte çığır açan Kale ürünleri, 7. salon 241 numaralı stantta ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Güvenlikle ilgili her alanda entegre ürünler ve hizmetler sunan Kale Kilit, mobil uygulama odaklı yeni nesil akıllı ürünlerini dün start alan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’nda beğeniye sunuyor.

Nesnelerin interneti teknolojisini kullanan Alarm Kilidi KASK, hırsızı kapıda durduruyorTeknoloji ve güvenliğe yatırım yapan Kale, nesnelerin interneti teknolojisi kullanılarak geliştirilen Kale Alarm Kilidi (KASK) ile güvenlikte yeni bir dönem başlatıyor. Sistemde bulunan alarm paneli aracılığıyla hırsızı mekâna girmeden kapıda durduran KASK, eş zamanlı olarak kullanıcıları uyararak kolluk kuvvetlerine de haber verilmesini sağlıyor.

KALE DUO İLE O RİSKİ UNUTUN Öne çıkan bir diğer ürün olan Kale DUO ise kapının dış kısmında anahtarın kilidin üzerinde unutulduğunda veya kilidin art niyetli kişiler tarafından kırıldığında 8 saniye içerisinde sesli olarak kullanıcıyı uyararak hem art niyetli kişilerin amacına ulaşmasını hem de anahtarın dış tarafta kapı üzerinde kalmasını engelliyor.

BU TEKNOLOJİ HAYRAN BIRAKTITC kimlik numarası ile geçiş ve temassız geçiş imkânı sağlayan elektronik kilit ürün grubu, kilidin kırılmasıyla gerçekleştirilen hırsızlık olaylarına karşı geliştirilen yüksek teknolojili Yeni Alarmlı Kilit ve mobil anahtar da ziyaretçilerin ilgisini çekecek diğer ürünler arasında yer alıyor. Kale yangın kapıları, Country model çelik kapı, A Plus kasa, lüks ve kartlı elektronik kilitler gibi güvenliğin her alanına hizmet eden çözümler de ziyaretçiler ile 7. salon 241 numaralı stantta yer alıyor.