Reklam
Reklam

İYİ Parti Malatyalı Güçlü İsmi Kadrosuna Kattı

İYİ Parti 2. Olağan Kurultayında Genel İdare Kurulu (GİK) Üyeliğine Malatyalı Anayasa Profösörü Prof. Dr. B. Bahadır Erdem seçildi. 

İYİ Parti Malatyalı Güçlü İsmi Kadrosuna Kattı
Editör: Malatyadan
21 Eylül 2020 - 22:58
İYİ Parti 2. Olağan Kurultayında Genel İdare Kurulu (GİK) Üyeliğine Malatyalı Anayasa Profösörü Prof. Dr. Bahattin Bahadır Erdem seçildi. 

Bu haberin ardından bir mesaj yayımlayan İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Nurettin Bükte “ Değerli hemşehrimiz Prof. Dr. Bahattin Bahadır Erdem’in GİK Üyeliğine seçilmesinden dolayı son derece mutluyuz. Hemşehrimizin kadromuza ve safımıza dahil olmasından gurur duyduğumu ifade etmek isterim. İnşallah gücümüze güç katacak ve 19 yıllık saltanatı yıkacağımız güçlü bir kadro olmamıza vesile olacaktır. Sloganımızda olduğu gibi artık Millet Bizi Çağırıyor. Değerli Hemşehrimize görevinde başarı ve muvaffakiyetler dilerim.” Dedi. Öte yandan Prof. Dr. B. Bahadır Erdem’in Twitter hesabından kurultaya katıldığına ilişkin bir fotoğrafı "Sayın Genel Başkanımız @meral_aksener @iyiparti’nin 2.Olağan Kurultayında konuşmalarını yapıyor Millet Bizi Çağırıyor Sloganı ile Kongrede, 'İYİ Partiyi Milletimiz kurdu, Allaha şükürler olsun bütün engellere rağmen dimdik ayaktayız, Allah milletin ayağına taş değdirmesin' diyor." notu ile paylaşan bir öğrencisinin paylaşımına da cevap verdi.

Öğrencisinin "Hocam, ne büyük bir sevinç bu Aramıza hoş geldiniz." mesajına cevaben Erdem şu ifadeleri kullandı:"Teşekkür ederim hayatım boyunca her iki dünyada da daima iyiliğin kazanacağına iyi insanların kazanacağına inandım Öğrencilerim bilir her daim 'Eşkiya bu dünyaya hükümdar olmaz. Sonunda her zaman iyiler kazanır' derdim. Allah Millete ve Hukuka hizmet için İYİ Partiyi nasip etti."