Reklam

İYİ Parti'den Çocuklara 23 Nisan Hediyesi!

İYİ Parti Battalgazi Teşkilatı 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Çocuklara hediye paketi hazırladı.

İYİ Parti'den Çocuklara 23 Nisan Hediyesi!
Editör: Malatya Haber
23 Nisan 2022 - 12:40
İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan Yağlıcı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Başkan Erhan Yağlıcı,  mesajında şu ifadelere yer verdi:  “Tarih boyunca insanlığa örnek olmuş büyük devletler kuran, fertlerinin şerefli bir yaşam sürmesini temin etmek için onurlu mücadeleler veren aziz milletimiz; 23 Nisan 1920'de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışını gerçekleştirerek en zor şartlarda bile milli iradeyi tekrar canlandırmıştır.
23 Nisan; milletimizin bağımsız yaşama azminin tescillendiği bir gün olmasının yanı sıra dünya çocuklarına armağan edilen ilk ve tek çocuk bayramı olması dolayısıyla da benzersiz bir gün olarak tarihteki yerini almıştır. Milletimizin bağımsızlık ve özgürlüğüne olduğu kadar sevgiye, barışa, dostluğa, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe vurgu yapan 23 Nisan; dünya çocuklarına ulusal egemenliğin toplumlar açısından önemini de hatırlatmaktadır.
İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan Yağlıcı, Milletimiz bağımsızlık mücadelesinin en onurlu, en temiz, en insana yakışır şeklini 102 yıl önce olduğu gibi bugün de tüm dünyaya göstermeye devam etmektedir. Bu düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Birinci Türkiye Büyük Millet Meclisinin kahraman mensupları olmak üzere, vatanımızın bağımsızlığı ve devletimizin bekası için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi saygı, şükran ve minnetle anıyor; masumiyetleriyle dünyamızı güzelleştirip zenginleştiren tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”


ÇOCUKLARA HEDİYE DAĞITILDI

23 Nisan Çocuk Bayramı için Çocukların yüzü gülsün diye hediye paketleri yapılarak, Battalgazi Mahallesi, Yamaç Mahallesi, Bulgurlu Mahallelerinde dağıtıldı.