• Reklam
İyi Parti Adayı Parlak MASİAD’dan Destek İstedi

İyi Parti Adayı Parlak MASİAD'dan Destek İstedi

İYİ Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Cem Parlak Malatya Sanayici ve İş Adamları Derneğini (MASİAD) ziyaret ederek seçim çalışmaları kapsamında desteklerini istedi.

18 Ocak 2019 - 16:18 - Güncelleme: 24 Ocak 2019 - 03:17

İYİ Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Cem Parlak ve beraberindeki İl Yönetim Kurulu üyeleri Malatya Sanayici ve İş Adamları Derneğini ziyaret etti.

Parlak gerçekleştirdiği ziyarette, sanayicilerin ülke ekonomisine sağladığı katkıların öneminden ve sanayinin gelişmesi, ilerlemesi yönünde yapmayı planladıkları projeler hakkında bilgiler verdi.

Cem Parlak "Ülkemizin, kentlerimizin gelişmesinde sanayi büyük önem taşımaktadır. Üretimin arttığı her noktada gelişim süreci hızlı olmaktadır. Bu yüzden sanayicilerimizin her zaman yanında olmaktan mutluluk duyacağız. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyarette sanayicilerimizin talep ve isteklerini dinleyerek bu noktada çözümler üretmeyi hedefliyoruz" şeklinde konuştu.

MASAİD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güngör, Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Cem Parlak'ın gerçekleştirdiği bu ziyaretten son derece memnun olduklarını, gerçekleştirilecek seçimlerin ilimize ve ülkemize hayırlısı ne ise onun gerçekleşmesini dilediklerini belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x