Reklam

İhraca Gerek Yok, Gerekirse İstifa Ederim!

AK Parti Seçim Kulislerinde çalkantılı süreç devam ediyor. Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat geçtiğimiz günlerdeki tavrını yenileyerek istifa etmeye hazır olduğunu belirtti.

İhraca Gerek Yok, Gerekirse İstifa Ederim!
Editör: Malatyadan
04 Şubat 2019 - 23:46
Saadet Partisi adaylarının Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat’ı ziyareti sırasında söz alan Polat geçtiğimiz günlerde ki tavrını tekrar ederek “ Şahsıma haksızlık yapılmıştır. Madem ki bu bir bayrak yarışıdır, o halde Malatya’da kadın mı yok, kız mı yok, kendisi 4 dönemdir Milletvekilliği yapıyor. Yine il başkanı Milletvekili olmuş aday gösterilmemiş tekrar il başkanlığına getiriliyor. Bunların ki mübah da benim ki mi günah” dedi.

İhraca Gerek Yok İstifa Etmeye HazırımAK Parti Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük’e destek vermeyeceğini vurgulayan Polat “Mevcut adaya destek vermeyeceğimi yine söylüyorum. Bazı kesimlerde deniliyor ki partiye ve Lider’e karşı tepkilerde ihrac’a ve cezaya maruz kalacakmışım. Buna gerek yok ben gerekirse istifa ederim. Partimle ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’la hiçbir sorunum olmadı olamazda.“ dedi.

Saadet adaylarına başarılar dileyen Polat “ Bana bağımsız aday ol dediler ama kabul etmedim. Halkımızın emrindeyiz. Onlar neyi uygun görürse ona riayet ederim” dedi.

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat’ın Saadet Adayı Kasım Tilbaç’ı desteklediği kulislerde dile getirilenler arasında yer alıyor.