Reklam
Reklam

Hıncal Uluç'a Bir Tepki'de Hadi Dursun'dan!

Fenerbahçe, Evkur Yeni Malatyaspor maçının ardından bir televizyon kanalında Hıncal Uluç’un Evkur Yeni Malatyaspor takımı ve kaptanı Adem Büyük için sarf ettiği sözlere tepkiler dinmek bilmiyor.

Hıncal Uluç'a Bir Tepki'de Hadi Dursun'dan!
Editör: Malatyadan
01 Şubat 2019 - 16:15

Hıncal Uluç’a bir tepki de Evkur Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun’dan geldi. Dursun “ Hiç kimsenin takımımız ve oyuncularımız için bu tarz çirkin sözler sarf etmeye hakkı yoktur. Aslan gibi çıkıp topumuzu oynarız. Gocunanlar zaten geçtiğimiz yılda vardı. Nasıl ki onlar ağzının payını alıp özür diledilerse, Hıncal Uluç’un da Evkur Yeni Malatyaspor’dan ve Malatya Halkından özür dilemesi gerekiyor. Yaşlılığına veriyoruz ve kınıyoruz.” Dedi.

Meyve veren ağaç taşlanır misali başarılarının bazı çevrelerce hazmedilmediğini vurgulayan Dursun “ Ligde bulunduğumuz konumun bazı spor otoriteleri ve çevreleri rahatsız ettiğinin farkındayız. Yeni transferlerimizle inşallah daha iyi noktalara gelerek gücümüzü ispatlayacağız ve o çevrelere bu şekilde cevabımızı vereceğiz.” Dedi.PÜTÜRGESPOR’A DESTEKÖte Yandan dün akşam Esenler’de düzenlenen Pütürgespor’a Destek gecesinde bulunan Hadi Dursun, Pütürgespor’a herkesin destek çıkmasının gerektiğini vurgulayarak takımı nakti bağışta bulundu. Desteklerinden dolayı alkış alan Dursun “ Pütürgespor profesyonel lige çıkarsa Evkur Yeni Malatyaspor’a oyuncu yollayacak, sonuçta memleketimizin çocukları yetişecek bu son derece önemlidir. Ben inanıyorum ki iş adamlarımız Pütürgespor’a desteklerini esirgemeyecekler” dedi.