• Reklam
Hekimhan Skandal Olayla Çalkalanıyor!

Hekimhan Skandal Olayla Çalkalanıyor!

Malatya'nın Hekimhan ilçesinde akıllara durgunluk veren bir olay iki gündür gündemi meşgul ediyor.

12 Temmuz 2018 - 15:08 - Güncelleme: 01 Ağustos 2018 - 10:57

Malatya'nın Hekimhan ilçesinde akıllara durgunluk veren bir olay iki gündür gündemi meşgul ediyor. Belediye çalışanının belediye aracıyla alkol alıp kaza yapmasının ardından Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğullarından bir açıklama geldi.

"Hekimhan Belediye Başkan Yardımcısı’nın makam aracı kaza yaptı." başlıklı haberlerin kamuoyunu aydınlatılması adına açıklamada bulunan Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları, şunları söyledi:

“Hekimhan Belediyesi'nin bir aracıyla ilgili bazı haberler çıktı. Ben bunun gerçek yönünü açıklamak istiyorum. Biz İstanbul Ataşehir belediyesi ile kardeş belediyeyiz. Kardeş belediye bizim yollarımızı düzeltmek amaçlı Greyder vermişti, Ataşehir Belediyesinin personeli olan ve bu greyder sürücüsü Murat Çoban aslen Hekimhan’lı, hemşerimiz bir yakını öldüğü için bizden araç istemişti. Bizde aracı verdik. Yanında başka bir arkadaşla beraber maalesef bu kişi alkol almış ve kaza yapmış. Bu kişi görevini kötüye kullanmıştır. Hem Hekimhan Savcılığına, hem de Hekimhan Emniyet müdürlüğüne konu hakkında yazı yazdım. Murat Çoban isimli bu şahıs bizden araç istedi ve durumu baştan sona onlara da anlattım. Gerekli tutanakları tuttuk. Yetkililere verdik. Bu şahıs Ataşehir Belediyesi’nin çalışanı ve maaşını Ataşehir Belediyesi’nden alıyor. Fakat alkol kullanmış ve aracı devirmiş. Sonuçta kaza yaptığı araç resmi bir araç. Büyük ihtimalle görevini kötüye kullanmaktan ötürü görevine son vereceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday