Reklam

Hakkı Bulut'un İbrahim Tatlıses ile Malatya Anısı

Cumartesi Günlerinin Fenomen Programı Haline Gelen Star Ekranlarında yayınlanan İBO SHOW yine güzel bir müzik ziyafeti sundu. 

Hakkı Bulut'un İbrahim Tatlıses ile Malatya Anısı
Editör: Malatya Haber
30 Mayıs 2021 - 07:57
İbrahim Tatlıses ile marka olan İBO SHOW’un 26. Bölümüne Mine Koşan, Hakkı Bulut, Vahdet Vural, Gökhan Tepe ve Burcu Güneş Konuk oldu. 

Birbirinden güzel şarkıların seslendirildiği programda geçmiş programlarda da olduğu gibi güzel bir Malatya anısına yer verildi. 

Sanatçı Hakkı Bulut İbrahim Tatlıses’e “ Sen benim kadim dostumsun. Elazığ Yalçın Plaktan bu yana dostluğumuz devam ediyor. Hatta Malatya’da Hürriyet Aile Çay Bahçesinde Program yapmıştım. Cemil Ağa (Zaza Cemil) demişti ki “ Hakkıcım ya 1 ay oldu çalıştın senden sonra kim gelsin?” Dedim ki bak şuanda muhteşem bir ses geldi Türkiye’ye şarkıları okurken kolay kolay birinden duygulanmam dedim. Kim dedi İbrahim Tatlıses dedim. Onu mu getirelim dedi. Evet onu getireceksin dedim. Ve dostluğumuz hem seninle, hem Zaza Cemil ile yıllardır devam edip gidiyor.” Dedi. 

Ayrıca programa konuk olan sanatçılardan Vahdet Vural Malatyalı Fahri Kayahan eseri olan “ Ayrılık Ateşten Bir Ok ” isimli parçayı seslendirirken Mine Koşan bir başka Malatyalı Merhum Sanatçı Ahmet Kaya'nın " Ağladıkça " isimli eserini okudu. 
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya Emniyeti Asayiş Denetimlerini Arttırdı
Malatya Emniyeti Asayiş Denetimlerini Arttırdı
Muhtar'ın AKP'li Vekil ve Başkanlara Tepkisi!
Muhtar'ın AKP'li Vekil ve Başkanlara Tepkisi!