Hacı Abi keşke helva dağıtsaydın!

Hacı Abi keşke helva dağıtsaydın!

Malatya Esenlik Genel Müdürlüğü, Yeşilyurt Belediye Başkanlığı ve Son Durağı olan Malatya Büyükşehir Belediyesiyle kızağa çekilen Hacı Uğur Polat ve yamağı kalan son günlerinin tadını çıkarmaya çalışıyor.

12 Ocak 2019 - 02:17 - Güncelleme: 15 Ocak 2019 - 01:20

Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığına Selahattin Gürkan'ın gösterilmesinin ardından moral motivasyonları sıfıra inen Hacı Abi ve ekibi kalan son aylarının tadını baklava yiyerek kutluyor. Oldu olası bari helva dağıtsaydınız daha hayırlı olurdu. Hiç değilse eski ortak Çakır Helvacılık kazanırdı. Eee ne demişler " Keser döner sap döner gün gelir hesap döner " hiçbir mevki ve makam kimsenin babasının malı değildir. İlgili Haber için gönderilen bülten şu şekilde. 

Başkan Polat Bakvala Dağıttı

Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı personelleriyle bir araya geldi.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı personellerini birimlerinde ziyaret eden Başkan Polat, tatlı ikram ederek personellerle hasbihal etti.

Başkan Polat, Belediyecilerin mesaisi yoktur

Çalışmanın ne kadar önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Polat: “Kurumlarla millet arasında haberleşmeyi sağlayan, vatandaşın haber alma özgürlüğünü koruyan kişilersiniz. Vatandaşa ulaşabilmek, yapılan çalışmaları onlara duyurmak sizlerin görevidir. Sizler bu görevi en iyi şekilde yerine getiriyorsunuz. Bugün sizin gününüz. Bizler de bugün sizinle bir arada olmak istedik. Belediyecilik çok kutsal aynı zamanda çok meşakkatli bir iştir. Belediyecilerin mesaisi yoktur. Gecesi, gündüzü, yazı, kışı yoktur. Her an teyakkuz halinde işin içinde olması gerekebilir. İhtiyaç olan her yere ulaşmak, milletin derdini çözmek için çalışır. Özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum ve bu anlamlı gününüzü kutluyorum.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x