Malatya
19 Nisan, 2024, Cuma
 • DOLAR
  32.60
 • EURO
  34.79
 • ALTIN
  2488.0
 • BIST
  9468.26
 • BTC
  64915.07$

Yeşilyurt Adayı Murat Aslan'dan Birlikte Yönetim Vurgusu


Yeşilyurt Adayı Murat Aslan'dan Birlikte Yönetim Vurgusu
Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan "Tüm Oda Başkanlarımızla Bu Şehri Yönetip Ayağa Kaldıracağız." dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, "Malatya'nın ve Yeşilyurt'un zaman kaybetmeye hiç tahammülü yok. Bu şehri özellikle tüm oda başkanlarımız ve paydaşları ile birlikte gerçekten ortak akıl ile yöneteceğiz. Allah'ın izni ile 31 Mart sonrası bunu herkes görecek" Dedi.

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, Sırasıyla Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, Malatya Ziraat Odası Başkanı Fevzi Çiçek, Türkiye Harp Malülü Gaziler - Şehit Dul Yetimler Derneği, Kızılay Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül, Malatya TSO Başkanı Oğuz Ata Sadıkoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Sıtmapınarı Perşembe Pazarı ve son olarak Yeşilyurt İlçesine bağlı Tepeköy Mahallesini ziyaret etti.

Ziyarette Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ayettulah Geçen, Parti Meclis Üyesi Adayları Kadın Kolları Başkan ve Yönetimi ile birlikte Teşkilat yöneticileri de hazır bulundu.

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, "Kayısının Malatya'nın en önemli geçim kaynağının en başında gelen  stratejik bir üründür. Dünya piyasasının Kayısı üretiminde baş aktörü olan kayısı Malatya ekonomisine çok önemli bir girdi sağlamaktadır. Son 3 yıl  içerisinde Pandemi, Elazığ Depremi ve son olarak 6 Şubat depremi gibi olumsuzluklara rağmen ihracatımız  artarak  devam etmiştir. Önümüzde bir   yerel seçimler var Yeniden Refah Partisinin hızlı bir  şekilde büyüdüğünü görüyoruz. Görünen o ki Milli  Görüş geleneğinden gelen Yeniden Refah Partisi kısa bir zamanda Türkiye'nin en  önemli  aktör  partisi haline gelecektir. Özellikle depremin ağır yaşandığı bölge olan Yeşilyurt'ta Şehir Planlamacısı Murat Aslan başkanımızın adaylığı Yeşilyurt ve Malatya için bir şanstır. Murat Aslan Başkanım ekibiyle sizlerde diğer Malatya Merkez Büyükşehir Belediyesi, Battalgazi ve diğer ilçelerde başarılı olurda kazanırsanız inşallah Malatya ve ilçeleri bir an  önce hep birlikte ayağa kaldırırsınız" dedi.

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, "Kayısının Malatya ve Türkiye için katma değeri yüksek stratejik bir ürün olduğunu söyleyerek Malatya'nın gelişen dünyada sadece  alternatifsiz bir ürün olmaması gerektiğini vurguladı. Başkan Adayı Murat Aslan Malatya'nın sadece kayısıya bağımlı kalmadan alternatif  ürünlere ve farklı üretime dayalı alanlara  yönelmesi  gerektiğinin altını çizdi. İnşallah burada hazır bulunan Milli Görüş kadroları 31 Mart Seçimlerinde ipi göğüslersek sizlerle seçimden seçime değil kent yönetimine ortak akıl ve istişare ile katkı sunmak adına sürekli bir araya gelerek ortak akılla Yeşilyurt'u, Battalgazi'yi , Malatya Büyükşehir Belediyesini ve diğer ilçeleri yöneteceğiz" dedi.

Murat Aslan "Tüm Oda Başkanlarımızla Bu Şehri Yönetip Ayağa Kaldıracağız."

Başkan Adayı Murat Aslan, "Bu makamlar vebali büyük kutsal makamlardır. Milletin makamlarıdır. İnşallah bizde buralara layık olmak için sizlerin ve en önemlisi Allah'ın rızasını alabilmek için hep birlikte sizlerle sürekli  istişare ederek bu kenti yöneteceğiz. Bu  kentin hiç  zaman kaybetmeden ayağa kalkması lazım milletimize hizmet ve umut lazım. Malatya'nın ve Yeşilyurt'un  hiç kaybedecek zamanı yok. Allah'ın izni  ile Malatya'da ki tüm oda başkanlarımızla sürekli temas halinde olarak onların bilgi birikim ve tecrübesinden faydalanarak laf olsun diye  eğil, gerçekten birlikte düşünerek fikir üreterek ekip ruhuyla bu şehri yönetip ayağa kaldıracağız" dedi. 
 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!