Malatya
22 Temmuz, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  33.07
 • EURO
  36.07
 • ALTIN
  2558.4
 • BIST
  11156.2
 • BTC
  68456.69$

Şevket Keskin Önce Tehdit Etti Sonra İftira Attı!


Şevket Keskin Önce Tehdit Etti Sonra İftira Attı!
Malatya MESOB Başkanı Şevket Keskin'in Esnafa zerre katkısı olmamasına rağmen 24 yıl sonra koltuğa sımsıkı sarılması akıl ve ruh sağlığından endişe edilmesine yol açıyor.

Malatya Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı bizim meşhur namıdiğer Madalyon Şevket’i tanımayanınız yoktur sanırım. Malatya’da 24 yıl görev yapan emsali kalmadı zaten. Onu da Allahın izniyle yakında emekliye ayırıyoruz. Bizim meşhur Madalyon Şevket öyle tiplerle iş yapıyor ki anlamak gerçekten zor. Yıllardır danışmanlığını yapan Sivas Kangallı trol Burhan Karaduman, Madalyon Şevket’in tükenişinin adeta yolunu hazırladı. Çiğköfteci İsmet Yalvaç ağabeyi, kankası Metin Kaya’nın eşi Hülya Kaya ile Madalyon Şevket’i esnafa antipatik göstermeyi başardı. Son olarak DEM’Li Terör Örgütü PKK sempatizanı olarak Malatya’da ilk olarak açıkladığımız trol Mahir Temur’u yanlarına dahil eden bu güruhdan medet uman Madalyon Şevket’i kaybetme sancısı almaya başladı. 


SELAHATTİN GÜRKAN ÇOK YARDIM ETMİŞ!

Geçtiğimiz dönem seçimlerini kazanmasında Malatya Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın çok desteğinin olması Madalyon Şevket’e bir dönem şansı daha tanımış ama artık Gürkan Başkan’da yok. O yüzden Keskin’in kaybedeceği ve emekliye ayrılacağına kesin gözüyle bakılıyor. Malatya Büyükşehir Belediyesi eski üst düzey yöneticilerinden biri "Şevket Keskin yatıp kalkıp Selahattin Gürkan'a dua etsin. Başkan kendisini o dönem çok destekledi. O ne yaptı Başkan Gürkan için seçim sürecinde kılını kıpırdatmadı. Nankör biridir. Hadi şimdi kazansın seçimi görelim. TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu gibi Keskin'de Malatya'nın gelişmesine katkı sunacak yöneticiler değildir" dedi.  

ÖNCE TEHDİT ETTİ SON İFTİRA ATTI!

Madalyon Şevket aylar önce bizim bu gerçekleri ortaya dökmemizden oldukça rahatsız olup kıymetli bir dostumuzu arıyor. “Bana bak söyle o şahısa benimle uğraşmasın yoksa Trol Burhan ve Çiğköfteci İsmet’i tutamam onlarda yazar” şeklinde tehdit dili kullanıyor. Tabi bu mesaj bize gelince sadece tebessüm edip ne kadar basiretsiz ve beceriksiz bir insan olduğunu bir kez daha kavramış olduk. Zaten sen ve rektör yüzünden bize salça olup FETÖ iftirası ve kendilerine yakışan iftira çamurları atmaktan geri kalmadılar. Tabi yükselişimizi hazmedemeyip kıskanmak da çabası…

Geçtiğimiz günlerde yine eleştirilerimize rahatsız olan Madalyon Şevket, bu defa bir esnaf gezisinde dostumuzun "Başkanım sizi neden eleştiriyorlar" sorusuna “Ben biliyorum beni neden eleştiriyor. Para istiyor vermiyorum diye eleştiriyor” demiş. Bu mesajı alınca tebessümden çok kahkaha attık. Allahtan korkmaz kuldan utanmaz. Seninle bir gün olsun telefonda dahi görüşmemiş birine nasıl ön yargılı davranıp benden para istiyor diyebiliyorsun. Yanındakilerle karıştırma beni. Senin trilyonun olsa dönen, bakan, alan, namussuz şerefsizdir. Senin madem paran çok esnafa yardımcı olsun seçsinler seni. Gidip medya tetikçilerine trollere yedirme. Seni bütün oyunlarını bozmaya ve emekli etmeye ant içtim. 

Yeter artık düşün Malatya’nın yakasından. 24 yıllık saltanatından esnaf tükendi bıktı.

BAŞKANLARI ESNAFIN ÖNÜNE ATIYOR!

Ayrıca bazen Esnafları ziyarete çıkan Madalyon Şevket, "Bakın sadece ben geliyorum yanınıza. Hani Bayram Taşkın, Hani İlhan Geçit, Hani Sami Er, nerede bu milletvekilleriniz? Bir tek ben size sahip çıkıyorum" şeklinde ego hastalığı ve akıl tutulması yaşamaya devam ediyor. 

ÇİĞKÖFTECİ İSMET’E ÖZEL SUİT LÜX KONTEYNER!

Malatya Esnafı 6 Şubat Depreminin ardından bırakın yardımı ve desteği MESOB Başkanı Şevket Keskin’in yüzünü dahi görmezken o çiğköftelerinin tadını çok beğenmiş olmalı ki İsmet Yalvaç’ı yanı başına getirip özel suit ve lüx bir konteyner ayarlayıp dayatıp döşetip teslim ediyor. Bir çok esnaf konteyner bulamazken, yarım yamalak imkanlarla siftah edemezken, Madalyon Şevket, besleyip propagandasını ve çalışıyor algıları yaptırdığı ekibini kollayamaya devam ediyor.

Murat KARAKOÇ 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 3
  SEVDİM
 • 7
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 3
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 3
  KIZGIN

Yorumlar

 • yorum avatar
  Bilgehan
  16-06-2024 18:59

  Bu adam artık bitik bunu seçenlerde de zerre akıl yok artık bunun değişmesi lazım bu adam millete gazı verip gazla çalışan aylığını alıp yan gelip yatan biri…güç kimdeyse onu yala…n güç gittikten sonra herkesi unutan kuru sıkı sıra bunda Malatya bu adam gitmeli artık denge kalmadı

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!