yesilyurt
Malatya
08 Aralık, 2023, Cuma
 • DOLAR
  28.98
 • EURO
  31.25
 • ALTIN
  1891.2
 • BIST
  7936.39
 • BTC
  43764.975$

Sadıkoğlu, Selahattin Gürkan'a Hala Kin Besliyor!


Sadıkoğlu, Selahattin Gürkan'a Hala Kin Besliyor!
Malatya Ticaret Sanayi Odası'nın Topal Ördek Başkanı Oğuzhan Sadıkoğlu yine Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a sardı .

6 Şubat Depremlerinin ardından Malatya gerek hükümet ayağıyla gerekse yerel yönetimlerin eliyle kendi çapında toparlanmaya çalışıyor. Özellikle Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Dünya Kayısı Ticaret Merkezi, 7 Bin Km yolun asfaltlanması ve beton firmalarının fahiş fiyatlarını baskılamak için Esenlik markasıyla birlikte kurduğu MESTON beton üretim tesisiyle ve yine sadece bizden okuyacağınız yabancı hibe ve destek fonlarını Malatya'ya getirmek için yoğun çaba harcamasıyla tüm Malatyalıların hayır duasını kazanmışken, bazı uyanıklar kötülemeye devam ediyor. 

HALA BAŞKAN GÜRKAN’A KİN BESLİYOR!

Bilindiği üzere Malatya Ticaret Sanayi Odası Seçimlerinde karşı rakip Akif Baştürk’e destek verdiği için Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfekci’nin direkt adını vererek “Malatya Kazanmıştır, Gürkan ve  Tüfenkci Kaybetmiştir” naraları atan bu kendini bilmez çaylak yönetici, hala kin güdüyor olmalı ki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi “Gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar, dilleri var hakkı hakikati konuşamazlar çünkü onlar gözleri kapalı olarak gündüz dolaşırlar.” Onca hizmeti görmezden gelip hala yerel yöneticileri hedef alıp aslında Selahattin Başkan’a gönderme yapıyor.

Biri de çıkıp “Yahu kardeşim sen ne boş boş konuşuyorsun? Sen önce trollere ve tetikçi medyaya ödediğin esnafın, tüccarın, sanayicinin parasının hesabını ver!” demiyor. Kendi küçük krallığını kurmuş, yalandan üç beş esnafı ziyaret edip gaz alıyor. Aklınca MESOB Başkanı Şevket Keskin gibi şark kurnazlığı yapıp esnafın yanında algısı oluşturuyor. 

Elmas davasında bilir kişi değer tespiti yapıp mahkemeye sunacak. Onunda sonucunu merakla bekleyip bu acemi çaylak'ın bitişini tüm kamuoyuna aktaracağız. 

İŞTE BU KENDİNİ BİLMEZ ÇAYLAK’IN BAŞKAN GÜRKAN’I HEDEF ALAN ZIRVALIKLARI!

Plansızca yerleştirilen geçici işyerlerinin, istişareden uzak yönetim tarzının meyvesi olduğunu belirten Başkan Sadıkoğlu, “9 aydır şehrin kaderini kendine bağlayan, çoğulcu yaklaşımdan uzak, her kararı ve uygulamayı kontrol etmeye çalışan yerel yöneticiler, ortaya çıkan olumsuz tabloda ‘Bizimle alakası yok diyerek’ kendilerini gizleme gayreti içine giriyor. Yerel yöneticilerin bu yanlış uygulamaları esnafı mağdur ederken, bürokrasiyle de karşı karşıya getiriyor. Deprem sonrası konteyner yerleşimi ve diğer birçok konudaki plansız uygulamaya yönelik eleştirilerimize kulak tıkayanlar, söylemlerimizden çekinip toplantılara katılmamızı engelleyenler bugün oluşan mağduriyetlerin asıl sorumlusudur. Umarım bu vizyon yoksunu yönetim tarzı Malatya’mıza daha fazla kaybettirmez” diye konuştu.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 2
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 2
  KOMİK
 • 2
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!