Malatya
15 Nisan, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  32.41
 • EURO
  34.55
 • ALTIN
  2462.5
 • BIST
  9814.19
 • BTC
  65776.31$

Murat Aslan "Yeşilyurt'un Dermanı Bizde"

Murat Aslan "Yeşilyurt'un Dermanı Bizde"
Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Plancısı Murat Aslan, "Yeşilyurt'un Hastalığını Biliyoruz. Yaraya neşter vurup tedavisine başlayacağız. Allah'ın izni ile tedavisi ben ve ekibimde." dedi.

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı (Şehir Plancısı) Murat Aslan, Yeniden Refah Partisi Malatya Kadın Kolları Başkanı, Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt İlçe Başkanı , Kadın Kolları Başkanı ve Yeşilyurt Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Plancısı Murat Aslan sırasıyla , Şeker İş Sendika Malatya Şube Başkanı Nuri Murat, Demiryol-İş sendikası Malatya Şube Başkanı Hikmet Kazgan, Malatya Barosu Başkanı Onur Demez, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Bedri Özten, Çiftlik Caddesinde bulunan esnaf ve vatandaşlar ile  Özsan Sanayi Esnafı ile bir araya geldi

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Plancısı Murat Aslan, Yeşilyurt'un Hastalığını Biliyoruz. Yaraya neşter vurup tedavisine başlayacağız. Allah'ın izni ile tedavisi ben ve ekibimde. Malatya'yı biran evvel  eski günlerine döndürmek ve Malatya dışına gidenleri geri getirebilmek için acil eylem planı çıkartmalıyız. Ben ve ekibimin eylem planı hazır. Eğer ortada bir hasta varsa ilk  işiniz o hastayı tedavi edip hayata geri döndermeli sorunlar ortadan kaldırmalıdır. Bizim halk tabiri ile hastanın kangren olmuş yarasına neşteri vurup hasta olan Yeşilyurt'umuzu hep birlikte ayağa kaldırmalı gelecek nesillere ve çocuklarımıza daha nezih, daha modern daha yaşanabilir bir Yeşilyurt hazırlamalıyız dedi.

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Yeşilyurt’ta depremin yaralarının hızlı ve kalıcı olarak sarılması, depreme hazırlıklı bir şehir oluşturmak adına vatandaşımızın tecrübeli ve şehir plancısı taleplerini haklı bularak Yeşilyurt ilçemizde Şehir Plancısı Murat Aslan’ı aday gösterdik. Şehrimizin yeniden planlı bir şekilde yeniden ayağa kalkabilmesi için halkımızın desteğini istiyoruz.” dedi.

Bilal Yıldırım, “Rezerv alan oluşturulduğu söyleniyor. Ama hangi bölgede nereleri rezerv alan ilan etmişler açıklayamıyorlar. Şehir merkezinde çarşının temelli atılmış, ortaya nasıl bir çarşı çıkacak projeler kamuoyu ile paylaşmıyorlar. Kendi kendilerine oturup karar alıyorlar. Kendi aralarında bile koordinasyon yapamıyorlar.  Halktan uzak, istişareden kaçan, fikir alışverişi yapmaktan korkan, hesap vermeyecekmiş gibi hareket eden bir anlayış Malatya’yı bırakın tekrar ayağa kaldırmayı, komaya sokarlar. Malatyalıları Milli Görüş belediyeciliği ile buluşturmak istiyoruz.” diye konuştu.
 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!