Malatya
21 Temmuz, 2024, Pazar
 • DOLAR
  33.19
 • EURO
  36.02
 • ALTIN
  2550.9
 • BIST
  11156.2
 • BTC
  67257.188$

Malatya Öznur Çalık'ı Mumla Arar Oldu!


Malatya Öznur Çalık'ı Mumla Arar Oldu!
Beğenin beğenmeyin, eleştirin eleştirmeyin ama o isim AK Parti içinde Malatya'nın Ankara'da ki tek sesiydi. Gelen beceriksiz yönetim Öznur Çalık'ı aratır oldu.

31 Mart seçimlerinin ardından Malatya’da hala varlık gösteremeyen Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Meşaleci Sami Er, vatandaştan tepki almaya başladı. Sabıkalı, suçlu ve meşale ile bağlantısı olan ehliyet ve liyakattan yoksun kimseleri ahbap çavuş ilişkisi ile kurumların başına geçiren Sami Er, bilindiği üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan görev affını istemiş fakat Erdoğan bu talebi geri çevirmişti. 

ÖZNUR ÇALIK OLAYDI DAHA İYİYDİ!

Seçim sürecinde mevcut başkan Selahattin Gürkan ile adeta başa başa bir yarış içerisinde olan AK Parti eski Milletvekili Öznur Çalık’ın boşluğu aranmaya başladı.

AK Parti il teşkilatında savruk ve başı boş yönetim, şehrin geleceği konusunda endişelerin artmasına yol açtı. Bazı partililerden aldığımız bilgilere göre “Öznur Çalık’ın olması hem parti, hem büyükşehir yönetimi, hem de Malatya – Ankara arasında daha akıcı ve hizmetin alınması anlamında güçlü bir işleyiş ortaya koyardı. AK Parti Malatya teşkilatı ne yapacağını bilemez durumda. Son Cumhurbaşkanı mitingini gördünüz. Eline yüzüne bulaştırdılar. Öznur Hanım’ı beğenirsiniz, beğenmezsiniz ama hala Malatya için güçlü bir figürdür. Umarız partimizdeki revizyonda Öznur Hanım’a bakanlık yada üst düzey bir görev verilir. Aksi durumda bu beceriksiz şehir yönetimiyle Malatya arpa boyu yol alamaz” yorumları yapıldı. 

ÖZNUR ÇALIK TEK BAŞINA ÇEVİRİYORMUŞ!

AK Parti Malatya Milletvekillerinin başına buyruk hareket etmesi ve memleket için varlık gösterememesi Öznur Çalık isminin Malatya’da parti adına ne kadar güçlü bir isim olduğunu bir kez daha ortaya çıkardı. 5 Vekilin bir Öznur Çalık edemeyişi Malatya’nın 6 Şubat depremlerinden sonra çaresizliği ve hükümet tarafından ihmal edilmesini kaçınılmaz kılmıştı. 

Bazı çıkar odakları ve tetikçi medya trolleri Çalık’ın pasifize olmasının ardından kişisel egolarını tatmin edici zırvalıklar yazmaktan geri kalmamış, Çalık’a kimlerle yol yürümeyeceğinin dersini vermişti.

20 Yıldır Malatya Medyasında Öznur Hanımla mahkemelik olmamıza rağmen, erkek kardeşi tarafından tehdit edilmemez de dahil bir gün telefonda dahi görüşmeyen bir medya grubu olarak, bugün hakkını teslim ediyorsak başka mana yada algılar çıkarılmasın.

Biz yapmadıklarıyla her ne kadar eleştirdiysek, bugün için geldiğimiz noktada bu beceriksizlerdense tıpkı partililerin ifade ettiği gibi Öznur Hanımın olmasının Malatya için daha iyi bir kazanım olacağını düşünüyoruz.

Sezarın hakkını sezara teslim etmek gerek.  


 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 6
  SEVDİM
 • 8
  ALKIŞ
 • 2
  KOMİK
 • 5
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 3
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!