Malatya
22 Temmuz, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  33.08
 • EURO
  36.09
 • ALTIN
  2560.4
 • BIST
  11156.2
 • BTC
  68132.434$

Malatya ER TV Mehmet Erdoğan'ın Komplo Teorisi


Malatya ER TV Mehmet Erdoğan'ın Komplo Teorisi
Malatya depremi unuttu, her şeyi çözdü ER TV ve Mehmet Erdoğan'ın keyfi ile uğraşıyor.

Zamanın birinde şuan ki konumunun yaklaşık yüzde 10’u bile yokken medya sevdasına düşen Malatyalı İş Adamı Ahmet Çalık’ın kurduğu ve zamanla AK Parti iktidarı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde palazlanarak servetine servet katmasının ardından pek de üzerinde durmadığı, sıradanlaşan bir yayın organı olan ER TV şimdilerle algının ve yalanın merkezi halini aldı. 

Defalarca eleştirdiğimiz ve ortaya çıkardığımız dezenformasyon, algı ve yalanların kâr etmediği şurada dursun birde sözde muhatap olmayarak kendilerine ağır abi, kurumsal kanal süsü vermekten geri kalmadılar. 

Biz başta olayı ve muhatabını konu alırız, şayet ses çıkmazsa sorumluya hesap sorarız, ondan da ses çıkmazsa büyük patrona hesap sorarız. 

ER TV olayında da bu sıralamayı yaptık. Hiç biri oralı olmayınca kanalı kuran Ahmet Çalık’a duyurduk. Tabi Çalık kızmış ve “benimle olayların ne alakası var” demiş. Haberleri kaldırmam için özel ricada bulunmuş. Bizde kanalına çeki düzen vermeden böyle bir talepte bulunmamasını ilettik. 

PKK Terör Örgütü sempatizanlarını, kumpasçı kangallıyı, algı ve yalanların güzellik (!) abidesini yayına alıp akşam sabah yalan dolan ve algılarla memleketi kandırmalarını oturup seyredecek halimiz yok.

KOKAİN İŞİ KUMPASMIŞ (!) 

Konu ER TV Yönetim kurulu başkanı olarak bilinen sonralarda bu görevi ağabeyi Şenol Erdoğan’a devreden Mehmet Erdoğan ile başladı. Sitemizi takip edenlerin bileceği bir konu Mehmet Erdoğan’ın oğlu geçtiğimiz sene 2 kilo kokain ile yakalanıp cezaevine girmişti. Bu konuyu kendisi ile yakın olan dönemin Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren de bülten olarak atmayıp medyadan gizlemiş, üstün gayretlerimizle bulup yayınlamıştık.

Bu konuyu tam 5 kez gündeme getirmemize rağmen, Ne aradılar, ne yalanladılar, ne de “Yok kardeşim olay öyle değil böyle” demediler. Üzerinden aylar geçti. Mehmet Erdoğan şimdilerde sözde berat eden oğlu için aklama faaliyetlerine girişmiş. 

Yok oğluma kumpas kuruldu da,  yok bilmem ne de, yok berat etti de şeklinde masumiyet çıkarma girişimlerine girdiği iddia edildi. 

Geçtiğimiz günlerde bir dostumuza “Murat’ın benimle, televizyonla ve Ahmet Çalık ile bir probleminin olduğunu sanmıyorum. Onu muhakkak eski başkanlardan biri üzerimize salıyor. Hatta tehdit ediyorlar ki korkusundan kaldıramıyor bize yazdıklarını” şeklinde bir komplo teorisi kafasında kurmuş. Üstelik bahsettiği başkan kanalına milyonlar akıtırken bize zerre desteği olmamış biri. İsmini yazarak söz hakkı doğurmak yada yıpratmak istemediğim için geçiştiriyorum. Erdoğan kendi masalıyla avunup dursun. 

Her zaman verdiğim bir örnek vardır “Hırsız otobüse binince ilk elini kendi cebine atarmış” herkesi kendileri gibi talimat alan, parayla onun bunun kalemşörlüğünü yapan, algı ve yalanlarla gündem yaratan sanıp kafasında kurgu yapan bu müptezelleri kamuoyunun vicdanına bırakıyorum. 

Adama sormuşlar “Oğlundan mı razısın, enişten den mi?” 
“Eniştemden razıyım” demiş.
Peki “neden” demişler.
“Oğlum bir doğru bir yalan söylüyor hangisine inanacağımı şaşırıyorum.
Ama Eniştem komple yalan söylüyor. O yüzden ondan daha razıyım”
demiş. 

Bizi satın alacak Doları henüz FED Basmadı. Kendinizle karıştırmayın. Bize hiçbir Allah’ın kulu talimat veremez, parayla zorla bir şey yazdıramaz. Mağdur ve haksızlığa uğrayan dışında hiç kimsenin adamı olmadık, olmayacağız. Arkamızda sadece Öz Malatyalılar var. Zenginler, yalakalar, yandaşlar, siyasiler, milletvekilleri, bakanlar yok.

MALATYA’NIN EN İYİLERİYMİŞ (!)

Bu tartışma üzerine Dostumuz dönerek Mehmet Erdoğan’a “Benim fikrimce sizin 4'lü masaya tepki veriyor. Öyle olayı analiz ettim. Yoksa Murat’ı tanırım işi kişiselleştirmez” demesi üzerine Erdoğan “Onlar Malatya’nın en iyileri. Başka adam mı var getirip yayın yaptıralım” demiş. Doğru en iyiler ama haberde değil! algıda, yalanda, dezenformasyonda, kumpasta, iftirada, manipülasyonda. Size de bunlar lazım. Seçimden önce AK Partili bir yönetici seçim için bizden 600 Bin TL Para istediler dedi. Bunu da yazdık. Artık ne kadar ödendi bilinmiyor ama beklenen tutar ödenmemiş olmalı ki, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Meşaleci Sami Er’i her konuk aldıklarında konuşturmayıp Yeniden Refah Partisi Adayı Bilal Yıldırım’ın propagandasını yaparak programı adeta sabote ettiniz. Hoş kendisinin de 50 defa papağan gibi tekrar ettiği “Malatya’yı İnşallah Ayağa Kaldıracağız” sözünden başka bir şey üretmedi. 

Seçim bitti ne oldu? Klasik Para bitti aşk bitti. 4’lü masa akşam sabah bizden aşırdığı bilgilerle Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Meşaleci Sami Er ve ekibine yüklenmeye başladı. Madem bu ekip kötüydü. Sadece bizim yazdığımız seçim zamanı ekranda sizde sorsaydınız. Para alırken başka, para yokken başka olmak sizi bukalemundan başka bir şey yapmaz. 

BİZDEN ASTRONOMİK TUTARLAR TALEP EDİYORLAR!

Birkaç Belediye Başkanı “ER TV, Vuslat ve Bu Sabah astronomik tutarlar talep ediyor ama bu tutarları veremeyiz.” Diyorlar. Hayrola sizler dışında kimse yok mu? Sizin ne özelliğiniz var. Ayrıca memlekete ne faydanız var o bile tartışılır.

BELEDİYELERİN KURUŞUNA İHTİYACIMIZ YOK!  

Hızını alamayan Mehmet Erdoğan “Bize belediyeler para vermiyor diye sallıyor diyorlar. Tövbe bizim Belediyelerin tek kuruşuna ihtiyacımız yok. Maddi durumumuz şükür yerinde” demiş. Eğer 1 yıl boyunca tek kuruş ödenmesin kapıya kilit vurmazsanız ben bu mesleği bırakırım. Bu kadar net konuşuyorum. Blöf yapıp kendinizi variyetli göstermenize hiç gerek yok. Ticarette temel kural kâr etmeyen işletme kapatılır. Büyük patron Çalık için devede tüy sizin masrafınız ama iş insanları da boş yere para harcamaz. O yüzden ne patronu üzüp AK Parti ile Cumhurbaşkanı ile kötü edin, ne de memleketi yalan yanlış işlerle oyalamayın. 

ER TV’NİN 2023 MACERALARI

Mehmet Erdoğan’ın oğlu kokain ile yakalanıp cezaevine atıldı.

Hırsızların fiber kabloları kestikten sonra para etmediğini anlayıp çalmadan bıraktıkları kablolar üzerinden yayınımıza suikast, engelleme mağduriyeti tiyatrosu sergilendi. 

4’lü her biri birbirinden laf cambazı trol ve dezenformasyon ekibi kuruldu. 

Tarihte ilk defa AK Partili bir Büyükşehir Belediye Başkanı eleştirilip, sokak röportajlarında bilinçli sorunun kaynağı olarak belediyeler gösterildi. 

CHP’li Milletvekili Veli Ağbaba ile buzlar çözüldü. (Ağbaba ER TV için geçmişte benden para istediler vermedim diye yalan dolan iftira ettiler demişti) 

Kanalın birkaç aylık uydu kirası Adaylardan çıkarıldı. 

Sokak röportajlarında küfür eden vatandaşlar olmasına rağmen RTÜK’den ceza gelmedi.

Program moderatörü Fatih Avcı’nın “Bana da çok mesaj geliyor Demli trol Mahir Temur’u çok aradınız mı, çıkarmayın yayına diye ama elimden bir şey gelmiyor. Yönetimin talebi bu yönde”dediği iddia edildi.  
    
 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 2
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 3
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!