Malatya
19 Nisan, 2024, Cuma
 • DOLAR
  32.60
 • EURO
  34.83
 • ALTIN
  2494.1
 • BIST
  9508.76
 • BTC
  65093.39$

İYİ Parti Malatya Adayları Yazıhan'da Vatandaşla Buluştu!

İYİ Parti Malatya Adayları Yazıhan'da Vatandaşla Buluştu!
İYİ Parti Malatya Büyükşehir Belediyeye Başkan Adayı Şeyhmus Göçmez ile İYİ Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Doktor Yüksek Mühendis Ali Helvacı, İYİ Pati Yazıhan Belediye Başkan Adayı Ali Topcu’nun düzenlediği yemekli toplantıya katıldı. 

Yazıhanlıların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda ilk olarak söz alan İYİ Parti Yazıhan Belediye Başkan Adayı Ali Topcu Yazıhan’ın gelişmesi gerektiğine vurgu yaparak “Biz istiyoruz ki Yazıhan’da artık insanlarımızın bir sözü olsun bir ağırlığı olsun. Biz istiyoruz ki iyiye ve güzele ulaşalım biz bunu görüyoruz yolumuz açık olsun.” Dedi.

Topcu’nun ardından söz alan İYİ Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Göçmez ise “Yeşilyurt adayımıza akraba eş dost katkıda bulunmak için sizde gereğini yapın" dedi. Artı eksi 1200 oy ile Yazıhan makus tarihinin değişebileceğini belirten Göçmez, " Bir araya geliyorsunuz ama haksızlıklar oluyor. İYİ Parti bu haksızlıklarda yanınızda oluyor her zaman. Sizde size kıymet verenin yanında olun” dedi. 

Eski Bayındırlık ve İskân Bakanlığı Müsteşarı İYİ Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Doktor Yüksek Mühendis Ali Helvacı kendisi için aday olmadığını belirterek “1 Nisan günü herkes şaka yapar ama biz İYİ Parti olarak 1 Nisan günü çok farklı bir şaka yapacağız. Biz bir yola çıktık şunu belirteyim ki kendim için aday olmadım. Sizlerde Yeşilyurt’ta ki eş dost lütfen katkıda bulunun çok büyük katkılarımız oldu Malatya’mıza. İl ve ilçelerimizde yaptıklarımız ortada. Ama önemli olan tabelalar değil kalp kalbe olmaktır yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.” Dedi

Konuşmaların ardından İYİ Parti Belediye Başkan Adayları Yazıhanlılarla birlikte toplu resim çektirdi.
 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 1
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 1
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorumlar

 • yorum avatar
  B Vaizoğlu
  06-03-2024 05:31

  evet sayın Ali helvacı dr y mühendis bayındırılık bakanlığında müsteşarlık yaptı MALATYA SPOR avrupa kupalarında iki tur oynadı şu an takımda şehırde KÜME düşmüş durumda karakavak&battalgazi&aşşağışehir beton yığınına dönmüş tarım alanları daralmış üretim çeşitlenmemiş tek bakış açısıyla iki üniversitesi iki CUMHURBAŞKANI olan karizmaşehrim : karizma sıfıra düşmüş yerel yönetimde akademik yönetici olmadığı şehir planlamacısının görev yapmadıgı misyonu&vizyonu olmayan yönetimin şehirdeki kriz yönetim planının olmadığı şehir planlama bilgisi olan dr yuksek muh sayın helvacının müsteşarlığı döneminde MALATYA ya verdiği destekler akıllarda ekibi ile sayın tüfenkçının bakanlık atanmasında esenler kadır topbaş kultür merkezinde yapılan toplantıda sayın ist m h p il bşk barutcu bey oradaydı ekibimle varım dedi işbirliği planlama avrupadaki yatırım projeleri bölgesel kalkınmada katma değer sağlayacak konular vardı 97de avrupanın export6import merkezi olan rotterdamdaki kurulan mebes wave trade ile sayın helvacı projelerı uygulamışdı karizma şehir kışın gelmesiyle çınar ağacının yaprakları dökuluyor takımda &şehirde küme düşmüş akademisyen olmayan planlama&vizyon&mısyon olmayınca ağaç bakmayınca meyva vermez aşısını yapmak gübrelemek yatırım yapmak toprağı nadasa bırakmakla olmaz vizyonu mısyonu olan değerlerle iş gelişir katma değer sağlar üretim çeşitlenir saygılarımızla

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!