Malatya
24 Temmuz, 2024, Çarşamba
 • DOLAR
  32.83
 • EURO
  35.67
 • ALTIN
  2542.4
 • BIST
  11089.53
 • BTC
  65830.342$

FIRAT EDAŞ Kız Çocuklarının Geleceğini Aydınlatıyor!

FIRAT EDAŞ Kız Çocuklarının Geleceğini Aydınlatıyor!
Doğu Anadolu Bölgesi’nde yaklaşık 2 milyon nüfusa elektrik dağıtım hizmeti sunan Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (Fırat EDAŞ), 2023 yılı boyunca üstün performans ve başarı ortaya koyan çalışanlarını ödüllendirdi.

Müşteri memnuniyeti odaklı operasyon modelini benimseyen Fırat EDAŞ, 2023 yılında bu odağa en fazla katkı sağlayan 159 çalışanına başarı ödülü verdi ve üstün başarı gösteren her bir çalışanı adına Koruncuk Vakfı’na bağışta bulunarak kız çocuklarının geleceğine ışık oldu. 

Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli’de yaklaşık 38 bin kilometrekarelik sorumluluk sahasında kaliteli ve kesintisiz enerji arzı sunan Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (Fırat EDAŞ), düzenlediği “2023 Yılı Performans Değerlendirme Toplantısı”nda başarılı saha çalışanlarına ödüllerini verdi. 

Dağıtım Operasyonları Genel Müdürü Alper Erbaş, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şirket Müdürü ve bölge yöneticilerinin katıldığı toplantıda, müşteri memnuniyetine giden yolda insan odaklı yönetim anlayışı ve başarının ödüllendirilmesi kavramlarının önemi vurgulandı. 

ERBAŞ: “2023 YILINDA YAŞANAN TÜM ZORLUKLARA RAĞMEN BÜYÜK BİR ÖZVERİYLE ÇALIŞAN EKİP ARKADAŞLARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”

Kesintisiz enerji arzı sunma hedefiyle 7 gün 24 saat büyük bir özveriyle çalışan Fırat EDAŞ saha ekiplerinin, ülke ve bölgenin refahı için özellikle asrın felaketinin yaşandığı 2023 yılında gösterdikleri performansın çok anlamlı olduğunu ifade edenDağıtım Operasyonları Genel Müdürü Alper Erbaş, “Geniş ve zorlu bir coğrafyada elektrik dağıtım hizmeti veriyor. gece gündüz demeden bölge halkına kesintisiz enerji arzı sunmak için çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıl yaşadığımız deprem felaketi bölgemizi büyük ölçüde etkilemiş olsa da yılmadan, yorulmadan hem çalışmalarımıza hem de yatırımlarımıza devam ettik ve birlikte büyük başarılara imza attık. Geçtiğimiz yıl yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen özveriyle çalışan ekip arkadaşlarımızla gurur duyuyoruz.” dedi.

BAŞARILI FIRAT EDAŞ SAHA EKİPLERİ KIZ ÇOCUKLARININ YARINLARINI AYDINLATIYOR 

Elektrik dağıtım faaliyetinin doğası itibarıyla insana hizmet, ülke refah ve kalkınmasına katkı sağladığını belirten Erbaş, “Fırat EDAŞ olarak bölgemize kesintisiz enerji arzı sunma hedefimiz ve bu doğrultudaki çalışmalarımızla bölgemizin kalkınmasına destek olurken, bu misyon kapsamında sahadaki performanslarıyla beklentilerin ötesine geçen çalışma arkadaşlarım aynı zamanda kız çocuklarımızın yarınlarına da ışık oldular” ifadelerinde bulunarak üstün başarı gösteren 159 personele teşekkürlerini ileterek ödüllerini ve bağış sertifikalarını takdim etti. Dağıtım Operasyonları Erbaş, Fırat EDAŞ olarak tüm ekip ile birlikte başarı çıtasını yükselterek 2024 yılında gerek müşteri memnuniyeti gerekse yeni yatırımlar ile stratejik adımlar atacaklarını belirtti.
 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 1
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 1
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!