yesilyurt
Malatya
08 Aralık, 2023, Cuma
 • DOLAR
  28.98
 • EURO
  31.26
 • ALTIN
  1891.0
 • BIST
  7956.17
 • BTC
  43550.08$

Doğruların Cesur Adresi Malatyadan.com 15. Yılını Kutluyor!


Doğruların Cesur Adresi Malatyadan.com 15. Yılını Kutluyor!
Malatya'da doğruların korkusuz ve cesurca yazıldığı tek site olan Malatyadan.com 15'inci yılını kutluyor.

Ülkemizin Kurucu Lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün büyük emaneti Cumhuriyetin bu yıl 100. Yılını kutlamanın gururu ve onuru içerisindeyiz. Böyle anlamlı bir yılda Malatyadan.com olarak bizde 15. Yılımızı kutluyoruz. Kıymetli okuyucularımız ve Malatyalıların sayesinde 14 yılı geride bırakırken çok şükür alnımıza leke sürecek hiçbir olumsuzluğa imza atmadık, hiçbir tehdide ve kansıza meydanı bırakmadık. Trollerle, algılarla, kumpasları çözmekle uğraştık. Medya içerisinde örgütlenen tetikçiler, paralı trolleri ifşa ederek tüm kamuoyunu bilgilendirmeye çalıştık. Üstelik hiçbir ajansa abone olmadan yüzde 90’ı özel haberlerimizle! Bazıları gibi 5-10 muhabir çalıştırmadık.

Malatya’da gazetecilik mesleği maalesef yerlerde sürünüyor. Toplasanız 10 tane adam gibi mesleği icra edecek adam bulamayacağınız yerde üzülerek belirtmeliyiz ki 100’ün üzerinde sözde medya kuruluşu var. Biri bir gün bir usulsüzlüğü, bir hırsızlığı, bir yolsuzluğu yazmaz. Etliye, sütlüye dokunmaz. Bülten’den, mailden yada ajanstan kopyala yapıştır ile gazeteci olunuyorsa işimiz iş…

Biri birine kızınca hemen bir site açıp gazeteci oluyor. Biri bir yere aday olsa parayı medya’ya vermektense kendi sözde medyasını kurup kendini pazarladığını sanıyor. Maalesef işler iyice ayağa düşmüş durumda. Malatya Gazeteciler Cemiyeti Vahap Güner’e çok iş düşüyor. Bu mesleğin tek ciddi kuruluşu olarak ayağa kaldıracak olanda kendisinden başkası değil. Çete’den bozma trollerin ve paralı askerlerin at koşturmasına izin vermemelidir. Oynanmak istenen algıların ve oyunların karşısında olmalıdır. Daha geçtiğimiz gün ERTV’nin Malatya’nın gözünün içine baka baka algı yapıp nasıl mağdur şovu sergilendiğini izleyemezsiniz. Bu ayak oyunlarına ve ucuz şovlara meydan bırakmamalıyız. 

Bize “Siz İstanbuldasınız rahat rahat yazıyorsunuz ama biz burada yazamıyoruz. Başımıza iş açarlar” diyorlar. İyide ondan bundan korkacaksanız bu işi yapmanızın anlamı yok ki! Demirden korkan Trene binmez. Depremde yerle bir olan şehrimize 1300 km’den katkı sunabiliyorsak bununla övünmeleri gereken bazı kalitesiniz boş adamlar, bizi dışarda olmakla eleştiriyor. Eleştirenlerin biri Çiğköfteci İsmet, Ankaradan yazıyor, diğeri beyninden rahatsız Mikail, Mersinden yazıyor. Başarımızı ve gündemde sürekli konuşulmamızı hazmedemiyorlar. Soda öneriyoruz hazımsızlığa iyi gelir. 

15 yılımıza gelişmiş teknolojik alt yapımız ile sürekli arama motorunda keşfete düşen ve gündem belirleyen haberlerimizle yükselmeye devam ediyoruz. Teveccühünüze layık olmaya devam ederken son olarak sloganımızla “Dayatılmak istenenin değil gerçeklerin olduğu gibi verildiği tek site olan Malatyadan.com"da kalmaya devam edin. 

HEP BİRLİKTE GÜZEL MALATYAMIZ İÇİN

GÜZEL HABERLERDE BULUŞMAK ÜMİDİYLE

NİCE 15 YILLARA…
 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 3
  SEVDİM
 • 4
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 3
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!