Malatya
15 Nisan, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  32.41
 • EURO
  34.55
 • ALTIN
  2462.5
 • BIST
  9814.19
 • BTC
  65776.31$

Bilal Yıldırım; AK Parti Malatya'da Oyu Alıp İş Yapmıyor!

Bilal Yıldırım; AK Parti Malatya'da Oyu Alıp İş Yapmıyor!
Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “31 Mart’ta Büyükşehir başta olmak üzere tüm ilçelerde seçimleri kazanacağız. 1 Nisan’dan itibaren Malatya’nın inşası ve imarı için gece gündüz çalışacağız.” dedi.

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, beraberinde Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan ile birlikte Tohma Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek, sohbet etti.

“Malatya’da da akın akın insanlarımız geliyor”

Bilal Yıldırım, “Artık son viraja girdik. Pazar günü her şey belli olacak ve Yeniden Refah Partisi’nin zaferini hep beraber kutlayacağız.  Her seferinde çıkıp şunu söylüyorlar, ‘Eski belediye başkanlarını, eski milletvekillerini getirip kendisinde aday etti’ diyorlar. 2002 yılında hepsi Saadet Partisi’nden gidip AK Parti’yi kurdular. Şimdi AK Parti bir çöküş yaşıyor, hepsi Refah Partisi’ne geliyor. Bu kadar basit, bunu önleyemeyecekler. Çünkü Yeniden Refah Partisi, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Malatya’da da akın akın insanlarımız geliyor, Yeniden Refah Partisi, Türkiye’nin en büyük partisi olacak. Bugün Yeniden Refah Partisi olarak Milliyetçi Hareket Partisi’ni geçtik ve 500 bin üye ile Türkiye’nin dördüncü büyük partisi olduk. Çok az bir oy farkı kaldı, İyi Parti’yi geçecek ve Türkiye’nin üçüncü büyük partisi olacak.” İfadelerini kaydetti.

“31 Mart akşamı bu zaferimizi ilan edeceğiz”

Bilal Yıldırım şunları söyledi, “Bu seçimde size hizmet edecek olan belediye başkanlarını seçeceksiniz. Yeniden Refah Partisi kadrosu halkımızın emrinde bekliyor. 31 Mart’ta Büyükşehir başta olmak üzere tüm ilçelerde seçimleri kazanacağız. 1 Nisan’dan itibaren Malatya’nın inşası ve imarı için gece gündüz çalışacağız. Halkımızın sesi olmak için, Malatyalıların sesi olmak için biz siyaset yapıyoruz. 31 Mart akşamı bu zaferimizi ilan edeceğiz.”

“Nasıl olsa vatandaş bize oy veriyor, diyorlar iş yapmıyorlar”

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “AK Partililer, ‘Nasıl olsa vatandaş bize oy veriyor, diyorlar iş yapmıyorlar. Malatyalılar;  deprem bölgesinde en az konutun Malatya’da yapılmasını umursamayan, işyerlerini 1 yılda tamamlamayan,  vatandaşları konteyner hayatına mahkum eden,  depremin yaralarını sarmak için sorumluluk hissetmeyen siyasi güç sarhoşlarına en güzel cevabı sandıkta verecektir.  20 yılda Malatya’yı enkaza çevirenler, bir daha göreve gelirse Malatya’nın ayakta kalan kısımlarını da enkaza çevirirler.” İfadelerini kaydetti. 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!