Malatya
13 Temmuz, 2024, Cumartesi
 • DOLAR
  33.04
 • EURO
  36.02
 • ALTIN
  2561.4
 • BIST
  11064.85
 • BTC
  58113.173$

AK Parti Malatya İl Başkanı Gören'in Siyasi Kumarı!


AK Parti Malatya İl Başkanı Gören'in Siyasi Kumarı!
AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören'in memleket üzerinden siyasi kumar oynaması itirafı vatandaşlar tarafından tepki çekti. Çok sayıda yorum yapan vatandaş Namık Gören'in AK Parti'yi kötü temsil ettiğini ve yakışmadığını savundu.

Dün yayınladığımız “AK Parti Malatya İl Başkanı Gören’den Şok İtiraflar!” başlıklı haberin yankıları, Malatya’da geniş çevrelerde oluşmaya devam ediyor. 

Düşünebiliyor musunuz? Daha birkaç aylık il başkanı deprem mağduru bir şehrin kaderiyle oynama cüretinde bulunabiliyor. 

MALATYA ÜZERİNDEN SİYASİ KUMAR OYNADI!

Hep klişe bir söz vardır ya “Sahipsiz Malatya” diye, bir kez daha sahipsizliğimiz ortaya çıktı. Hiçbir istişare olmadan, vasıf, nitelik, ehliyet, liyakat aranmadan aday listesinde bile olmayan Prof. Dr. İlhan Geçit ve Bayram Taşkın isimlerini son dakika listeye alıp birde utanmadan, sıkılmadan “Bu iki ismi kendi siyasi kariyerimi riske atma pahasına ben seçtim” diyebiliyor. Sivri Zeka İl Başkanı Namık Gören’e sormak lazım! Peki bu iki isim oldu ki başarı olamadı ve Yeşilyurt, Battalgazi gibi iki merkez ilçede verimli bir çalışma üretemediler. Bunun hesabını verebilecek misin? Olabilecek en ufak yandaşcılık, adam kayırma, haksız ihale, vs gibi dine ve hukuka aykırı eylemden yer yüzünde ve ahirette sorumlu olacağını düşündün mü? Nasıl bu kadar basitçe ben yaptım oldu mantığıyla hareket edebiliyorsun. Bu memleketin kaderi sen ve senin gibi birkaç kişinin dudağından çıkan sözlerden mi ibaret?

Allahtan korkun yahu. Çevremizdeki komşu illerden bizi geçmeyen kalmadı. Hepsinde metro, raylı sistem, parklar, kent estetiği, gelişmiş sanayi varken, Ne Sivil bir Havaalanı, Ne Düzgün bir Çevreyolu, ne de 20 yıldır yalanla avuttuğunuz hızlı tren yok bu şehirde!

Sizi seçenler cebinize, egonuza ve siyasi şovunuza çalışın diye mi seçiyor? Hani nerede milletin hizmetkarı olmak. Siz böyle mi Malatya’yı ayağa kaldıracaksınız?

PÜTÜRGE ADAYI BELİRLENİRKEN NE YAŞANDI?

Bilindiği üzere seçim listesini ilk yayınladığımızda sadece Pütürge Belediye Başkan Adayı Namık Gören'in köylüsü olan Ramazan Paşahandı. Ramazan Paşahan'ın ağzı durmayıp sağda solda "Ben para verdim, adaylığım kesin, beni köyün girişinde konvoyla karşılasınlar" söylemlerini sağda solda dillendirdiği iddia edildikten sonra mevcut belediye başkanı Mikail Sülük'ün "Biz kan dökerek geldik, bedel ödedik" şeklinde bir çıkışının olduğu iddiaları bir haftada Namık Gören'in fikrini değiştirmiş ve sadece o isim değişmişti. Onca soru sormamıza rağmen başkan Gören'den tek yanıt alamadık. 
 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 2
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 1
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN

Yorumlar

 • yorum avatar
  Hasan Koktan
  10-07-2024 13:38

  Görev almak layıkıyla görevi yerine getirmek her babayiğit için karı değil ama ben İstanbul’da yaşıyorum ancak Türkiye geneline baktığımız zaman zaten yerel seçimlerden sonra adalet ve kalkınma partimizin yönetimi idaresi yürütmesi ne kadar hata yaptığını maalesef Sayın cumhurbaşkanımız dahi bunu söyledi ve biliyorlar tabii ki Malatya sahipsiz Malatya da çok ilginç şeyler dönüyor Teşkilatlardan Sorumlu genel başkan yardımcısı malatya’ya geliyor il başkanının makamında il başkanına 1.2 tane soru soruyor ve bu soruları sorarken sayın il başkanı diyor ki efendim benimle uğraşıyorlar hele biraz anlat diyor bunun bu mesele nedir diyor o arada Battalgazi belediye başkanı bayram taşkın bey içeri giriyor ve konu maalesef kapatılıyor Konular böyle kapatıldı için de adalet ve kalkınma partimiz büyük bir zarar görüyor Türkiye genelinde ki bu zararı da zaten gözlerimizden gördük ama demek ki yerel yönetimlerden sorumlu sayın genel başkan yardımcısı ve bakanlar maalesef bizde bazı videolar var sayın cumhurbaşkanımız yerel seçimlerden önce malatya’ya geldiğinde çok ilginç bir şey il teşkilatı tamamen protokolde oturuyor daha önce yönetimde olup Yeşilyurt belediye başkan aday adayı olan iş insanı çok değerli Malatyalılar kalbinde yer yapmış gerek ticareti ile gerek dürüstlüğü ile o videoları Malatya’daki habercilerden sorarsanız hepsini önünüze dökerler ve İsmail Hakkı pekel sahada vatandaşlarla sohbet ediyor merhaba ediyor Malatya‘yı %80 %85 oy aldığı dönemleri yakalayabilmesi için sevgili cumhurbaşkanımız İsmail Hakkı Pekel’e Malatya il Başkanlığı emrederek bu görevi kendisine verirse Malatya eski halini yakalayacak Küskünlükler ortada kalkacak herkes işine bakacak çok ilginç videolar var bizde bir ilçenin belediye başkanı Malatya’nın daha önce ilde teşkilat başkanlığı yapmış il başkanlığı yapmış bir milletvekili ve bir ilçenin belediye başkanı mevcut il il başkanı ile birlikte hemen hemen Malatya’nın bir bölgesinde oturdukları bölgede her gece bir yerde toplantılar devam ediyor ama tabii ki ne toplantıları yaptıklarını bilmiyoruz içeriğini bilmiyoruz ama Hiçbir şeyin saklı kalmayacağını da herkes bilmeli ve bilecektir bu söylediklerimi sevgili Malatyalılar okumanızı rica ediyorum bu söyledigim kişiler ne kadar isimlerini zikre dediysem de onlar kendilerini bilirler eğer yiğitseler çıkar derler ki böyle bir toplantı yapmıyoruz böyle bir şey yoktur desinler biz de ispatlamaya hazırız saygılarımla

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!