Reklam

Göğüs Büyütme Estetiği

Kültürel özelliğimizdir: ergenliğe girerken, sırf büyüdüğü için gelişmeye başlayan memeleri saklama dürtüsü ortaya çıkar. O dönemdeki kambur duruş ilerleyen yaşlarda duruş bozukluklarına bile neden olabilir.

Göğüs Büyütme Estetiği
Editör: Malatyadan
15 Mayıs 2020 - 18:27

Meme Büyütme EstetiğiDaha Büyük Bir MemeKültürel özelliğimizdir: ergenliğe girerken, sırf büyüdüğü için gelişmeye başlayan memeleri saklama dürtüsü ortaya çıkar. O dönemdeki kambur duruş ilerleyen yaşlarda duruş bozukluklarına bile neden olabilir. Bu arada organın adı da göğüstür, meme bile diyemeyiz nedense. Bir grup var ki bunları hiç yaşamaz. İşte bu onların hikayesi.

Meme Anatomisi Nasıldır?Meme dışta deri, içeride yağ dokusu ve süt bezlerinden oluşur. Onları asan ortalama 20 kadar asıcı bağ vardır (Cooper ligamanları). Yağ dokusu ve süt bezleri bir çok hormon ve metabolik sebepten dolayı hacim kaybedebilir. Fakat onları saran deri her zaman bu gelgitlere uyum sağlayamayabilir. Öyle olduğunda küçülme sorununa ek olarak bir de sarkma eklenir. Şimdilik bu temel bilgi meme estetiği ile ilgili bir çok konuyu açıklarken kavramanız için yeterli olacaktır.

Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz

https://www.ozanbalik.com/gogus-buyutme