Reklam

Firmadan, İş Dünyasına Yeni Bir Soluk Getirdi

Firma Rehberi ve İlan konusunda başarılı bir web portalı olmaya devam ediyor.

Firmadan, İş Dünyasına Yeni Bir Soluk Getirdi
Editör: Malatyadan
25 Eylül 2019 - 06:49
Yenilenen altyapısı ve arayüzü ile İş Dünyasının Kurumsal ilan servisi haline gelen Firmadan.com içerisinde Firma Tanıtım Rehberi, Ürün ve Hizmet İlanları, Fırsatlar ve İndirimler, Eleman – İş İlanları, Fuarlar ve Etkinlikler Takvimi, Sektörel Haberler ve Güncel İhaleler gibi birçok başlığa içerik ve tanıtım imkanı sağlamaktadır.

Firmadan firmaya güvenilir bir platform üzerinden ürünlerini satması, işletmelerini tanıtması,

aradığı elemanı bulabilmesi, fuar ve etkinliklerden haberdar olması, iş dünyası ile ilgili haberlere erişebilmesi, ihale ve resmi ilanları takip etmesi, ihtiyaç duyduğu ürünleri doğrudan güvenilir üreticilerden tedarik edebilmesi, fırsatlar ve indirimler üretip bu fırsatlardan faydalanması gibi bir çok alanda işiyle ilgili aradığı her şeye bir adreste erişebilmesi ve işletmesini geliştirebilmesi için çalışmakta olan bu site sayesinde iş dünyası rahat bir soluk almaktadır.

Türkiye’nin her yerinde kurumsal müşteri temsilcisi bulunan Firmadan.com üyelerine 7/24destek vererek aradığı ürünleri bulması için kendini sürekli geliştirmektedir.

Ticari rekabet gücünü arttırarak insanların en iyi hizmete en uygun fiyata sahip olmasını sağlamak ve Ülkemizin ihracat kapasitesini arttırmak için bu tarz kurumsal ilan servislerinin üzerine büyük bir sorumluluk düşmektedir.

E-ticarette uluslararası platformlarda tanınan, Dünya standartlarında, Çağdaş yenilikleri takip eden ve bu yeniliklere öncülük eden Firmaları Yurt içinde ve dışında güvenilir, şeffaf, adil bir ticari platforma davet eden Firmadan.com Üyelerinin reklam gelişimine katkı vererek satış hedeflerini yükseltmeyi amaç edinmektedir.