Reklam
Reklam

Fırat EDAŞ Malatya'da Yatırımlarını Sürdürüyor

Yatırım planları kapsamında Malatya’da elektrik çalışmalarını aralıksız sürdüren Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Yeşilyurt ilçesindeki Seyran Mahallesi’ne 1.5 milyon TL yatırım gerçekleştirdi.

Fırat EDAŞ Malatya'da Yatırımlarını Sürdürüyor
Editör: Malatyadan
27 Aralık 2018 - 01:36

Malatya, Elazığ, Tunceli ve Bingöl’de elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat EDAŞ, sorumluluk alanında yatırım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.  

Malatya’da planladığı yatırım programı dahilinde Fırat EDAŞ, Yeşilyurt’un Seyran Mahallesi’ne 1.5 milyon TL yatırım gerçekleştirdi.

Yeşilyurt Belediyesi ile ortaklaşa çalışılarak gerçekleştirilen yatırımla mahallenin alt ve üst yapı çalışmalarının yanında aydınlatma ihtiyacı olan sokakların gerekli aydınlatması sağlandı. Ayrıca, mahalle sakinlerinin elektrikle ilgili yaşadığı sorunlar dinlenerek çözüme kavuşturuldu.

Fırat EDAŞ ekipleri 7/24 çalışıyorCoğrafi ve iklim koşulları nedeniyle çok daha hassasiyet gerektirdiği sorumluluk bölgesinde Fırat EDAŞ,  kesintisiz enerji arzı ve kaliteli elektrik dağıtım hizmeti noktasında ekipleri ile 7/24 görev yapıyor.

Müşterilerin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılanması amacıyla Fırat EDAŞ, çalışmaların artarak devam edeceğinin altını çizdi.