• Reklam
Eski AKP Adayı Ebuzer Aydın Mitingi Yorumladı

Eski AKP Adayı Ebuzer Aydın Mitingi Yorumladı

24 Haziran seçimleri öncesi Malatya'daki siyasi atmosferi siz değerli okuyucularımız için analiz etmeye devam ediyoruz.

01 Haziran 2018 - 11:41 - Güncelleme: 12 Haziran 2018 - 15:22

24 Haziran seçimleri öncesi Malatya'daki siyasi atmosferi siz değerli okuyucularımız için analiz etmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz gün verdiğimiz analizleri doğrulayıcı nitelikte bir yorum daha geldi. Hemde AKP'nin geçen dönem Milletvekili Aday Adayı olan ve "Referansım Allahtır" şeklinde çok konuşulan bir sloganla seçime giren Malatyalı Gazeteci Ebuzer Aydın'dan. Aydın Sosyal medya hesabından AKP'lilerin rüyadan uyanma vaktinin geldiğine işaret ederek şu yorumları yaptı.  

Ne yazık ki Reis MALATYA'DA tarihin en az ilgisiyle ağarlanmıştır. Yağcı ve dalkavukların paylaşımlarına ve mesajlarına bakmayınız. Bu tarihi bir oy kaybının başlangıcı gibi görünüyor. Yağmur, oruç vs diyorlar ama hepsi hikâye!. O Reis, gece yarısı sokaklara çıkın dediğinde, millet çıkıp tankların altına yatmış ve 250 can vermişti!. Bugün saydıkları bahaneler vız gelir bu millete!.

NOT ediniz lütfen;
Üzülerek söyleyeyim ki, bu durumda Ak Partinin üç vekil çıkarması dahi çok zor görünüyor!. Reisin erken gelmeside ayrı bir dez avantaj oldu. Ak Partinin kayıp oyları MHP'YE gitse, 2 - 2 - 2 olur. Yoksa 3 - 2 - 1 olur tahminim.
Artık hayırlısı diyelim. Zaten 6 tane çıkarsada bir tanesinden başka iş yapacak kimsemiz yoktur!. O'da bu listeyi yapandır!...
Malatya için Bakanlık da bitmiştir...
Aslında Malatya da bitirilmiştir!...
Sistem, müslümanları kullanarak kan tazelemiştir. Müslümanlarda dönüp kardeşlerini kullanmış ve aldatmışlardır!...
Millet de yanlışları görmüş, desteğini çekmeye başlamıştır. Cumhurbaşkanına kahar ekseriyet oy verip, milletvekillerine de ders vereceklere benziyor!. Sanırım millet bu sefer enazından MALATYA'DA bir abdest aldıracaktır Ak partiye!. Çünkü 7 Haziran çabuk unutulmuş, parti şahısların malına çevrilmiş, çiftlik gibi kullanılmaya başlanmıştır. Bu sefer abdest bile durumu kurtarmayabilir!...

BENDEN SÖYLEMESİ 24 HAZİRAN AKŞAMINDA GÖRÜŞÜRÜZ...

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x