• Reklam
Erol Bulut Yeni Malatyaspor’un Hedefini Açıkladı

Erol Bulut Yeni Malatyaspor'un Hedefini Açıkladı

Evkur Yeni Malatyaspor teknik direktörü Erol Bulut maç sonunda açıklamalar yaptı. Bulut, ligin en iyi futbolu oynayan takımının Başakşehir olduğunu dile getirdi

09 Nisan 2018 - 10:52 - Güncelleme: 26 Nisan 2018 - 10:13

Başakşehir'e 1-0 mağlup olan Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Erol Bulut açıklamalar yaptı. Bulut'un mücadele sonrasında yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar şöyle: "Buraya geldiğimizde hedefimiz en az 1 puan almaktı. Takımımın iyi oynadığını düşünüyorum. Az pozisyona girdik. Kalemizde çok fazla pozisyon vermedik. Rakibin kalitesi ortada. 18. dakikadaki hatamızdan bir gol buldular." 

"2. yarıda rakibin kalemizde pozisyonu yok. Biz pozisyonlar yakaladık ama değerlendiremedik. Böyle kaliteli bir rakibe karşı yakaladığınız pozisyonları değerlendiremezseniz puan alamazsınız."

TAKIMIMIZIN KALİTESİ BELLİ 

"Bizim takımımızın kalitesi belli. Kompakt ve agresif oynamaya çalışan bir ekibiz. Deplasmanlarda çok güzel puanlar aldık. Buradada almak istiyorduk. Ancak olmadı."

HEDEFİMİZ 40 PUAN ÜZERİNE ÇIKMAK

"Takımı aldığımızda 7 puanı vardı. Şimdi 37 puanımız var. 6 maçımız kaldı. Hedefimiz 40 puanın üzerine çıkmak. Ligin en iyi futbol oynayan takımı Başakşehir. Sonra Beşiktaş geliyor..."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x