Reklam

Erman Toroğlu'ndan Suat Arslanboğa İçin Olay Sözler

Türkiye Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu tarafından sözleşmesi fesih edilen Suat Arslanboğa gündemde kalmaya devam ediyor.

Editör: Malatyadan
05 Ekim 2019 - 02:24
Futbol Kamuoyunda Malatya Bölgesi Hakemlerinden Suat Arslanboğa’nın sözleşmesinin fesh edilmesi geniş yankı buldu. Bir çok spor yorumcusu ve eski hakem Arslanboğa’ya sahip çıkarken bir çok yerden de kararın doğru olduğuna yönelik yorumlar yapıldı.

A Spor ekranlarında yayınlanan Takım Oyunu isimli programda Yorumcu Reha Kapsal’ın Suat Arslanboğa’ya yapılanların yanlış olduğunu belirtmesi üzere gelişen konuda Eski hakemlerden Erman Toroğlu yapılan eylemin doğru olduğunu vurgulaması şaşkınlıkla izlendi. Sadece bir maçtan ibaret bir durum olmadığını belirten Toroğlu “ Abi bu maç üzerinden değerlendirmeyin. Bu işin başlangıç noktası Galatasaray ve Akhisarspor’un oynadığı Süper Kupa maçıdır. O maçta verilen kararları da yanlıştı.” Dedi. Spor Yorumcusu Emre Bol ise " Temizlensin abi bütün pislikler temizlensin "  şeklinde yorum yapınca program sunucusu Serkan Korkmaz müdahale ederek " Pislik demeyelim " şeklinde yorum yaptı. Yorumların ve bir çok dikkat çeken sözlerin tamamını video haberimizde izleyebilirsiniz.

Bakalım Malatya Spor Kamuoyu bu yorumlar için neler söyleyecek?