Reklam

Erman Hoca Gevrek'e Ağlama Adresini Gösterdi

Eski Hakem TV Yorumcusu Erman Toroğlu Yeni Malatyaspor kulüp başkanı Adil Gevrek'i eleştirerek deyim yerindeyse adeta adres gösterdi.

Erman Hoca Gevrek'e Ağlama Adresini Gösterdi
Editör: Malatyadan
04 Mart 2019 - 13:21
Evkur Yeni Malatyaspor - Medipol Başakşehir maçına damga vuran hakem kararlarıyla ilgili olarak A Spor Takım Oyunu Yorumcusu Eski Hakem Erman Toroğlu, Yeni Malatyaspor kulüp başkanı Adil Gevrek'i eleştirdi.

Toroğlu şu açıklamayı yaptı

"Malatya-Başakşehir maçını söylerseniz Arda'nın lehine bir penaltı veriliyor inanılır gibi değil. Pozisyonu çok sıkarsan faulü Arda'nın aleyhine vermen lazım. Yani öyle bir penaltı. Fırat Aydınus bu ne yapacağı belli olmaz. VAR'daki de ayrı. Önceki gün Kayserispor Başkanı dün gece de Malatya Başkanı maçtan sonra konuşuyorlar: "Yandık, mahvolduk hakem kararlarıyla" diyorlar. Şunun altını çizerek söylüyorum. Ne Malatya Başkanının ne Kayseri Başkanının bu pozisyonlara itiraz etmeye hakları vardır. Onlar değil mi aylar önce "Hakem de hata yapar, insan bu" deyip Ali Koç'un Göksel Gümüşdağ'ın Fikret Orman'ın bildirisine imza atanlar. O imzayı atıyorsanız şimdi ağlamaya hakkınız yok. Doğru Kudüs'e. Ağlama duvarı orada."