Reklam
Reklam

Erdoğan'a Operasyon Çekilmesini Engelle!

Malatya Meşale Grubuna yönelik paylaşımlarıyla Türkiye'nin gündemine oturan Araştırmacı Gazeteci Ömer Turan merak edilen paylaşımlara yenilerini ekledi.

Erdoğan'a Operasyon Çekilmesini Engelle!
Editör: Malatyadan
17 Mayıs 2017 - 00:41

Malatya Meşale Grubuna Sosyal Medya Sayfasında sert bir dille yüklenen Araştırmacı Gazeteci Ömer Turan bugünki paylaşımında yapılanlara ancak bir kişinin dur diyebileceğini ve engelleyebileceğini yazarak Zeki Baba olarak bilinen 28 Şubat Mağduru Zekeriya Şengöz'ü işaret etti. Turan bu grubun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan karşıtı çalışmalar sürdürdüğünü yazarak " Buna ancak sen engel olabilirsin " dedi.

İşte Türkiye Gündemine bomba gibi oturan ve tıklanma rekorları kıran haber dizimizin ikinci dosyası. Araştırmacı Gazeteci Ömer Turan Twitter hesabında şu paylaşımlarda bulundu. 

İbrahim Erenden TRT Kurdiyi temizlemesini bekliyoruz. TRTyi fetö ve Malatyalılar gurubundan temizlemesini bekliyoruz.

Malatyalılar gurubunun siyasi temsile riayet etmesini, ikinci bir paralel yapılanma olmamasını ve Erdoğan'a operasyon çekmemesini istiyoruz.

Zeki Baba, senin dönemindeki anti-emperyalist hareket Taha Özhan gibi Davutoğlucular sayesinde bugün batıyla uyumlu seküler harekete dönüştü.

Zeki Baba, kurduğun ve bedel ödediğin hareket üzerinden Türk devleti ve Erdoğan'a operasyon çekilmesine müsade etme. Bunu ancak sen engellersin.

Zeki Baba, senin adına hareket eden yapı Malatyanın ikinci paralel yapısı olmuş durumda. Tepki çok büyük. Müdehale et ve bu tertibi boz.

Hiç bir şekilde susmayacağını belirten Gazeteci Turan Sezai Karakoç'un şiirini paylaştı.