Reklam

Dr. Mimar Gülay Yedekçi'ye 4x4 lük Destek!

Malatyalı Dr. Mimar Gülay Yedekçi Beşiktaş Belediye Başkanlığına Aday Adayı oldu.

Dr. Mimar Gülay Yedekçi'ye 4x4 lük Destek!
Editör: Malatyadan
01 Ekim 2018 - 01:10
2019 Mart Seçimleri öncesi adaylar tek tek belli olmaya başladı. Geçen dönem Cumhuriyet Halk Partisi’nden İstanbul 2. Bölge Milletvekili olan Malatyalı Dr. Mimar Gülay Yedekçi İstanbul Beşiktaş Belediye Başkanlığı için kolları sıvadı.

Malatya'lıların hemşehrileri Yedekci'ye destek için düzenledikleri kahvaltıya Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Karaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Arif Karaca, Malatyaspor eski başkanı ve işadamı Hikmet Tanrıverdi, MİAD ve MASTÖB’ün yönetim kurulu üyeleri, Beşiktaş Futbol Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil ve çok sayıda STK temsilcileri ve iş adamları katıldı. Programın organizasyonu ve sunuculuğunu Radyo 34 yönetim kurulu başkanı Serkan Lama yaptı.

Kahvaltı sonrası açıklamalarda bulunan Yedekçi birlik ve beraberlik çağrısı yaparak, “ İyi ki Malatyalıyım ve iyi ki sizlerleyim. Her zaman söylüyorum Malatyalı olmaktan gurur duyuyorum. Milletvekilliği dönemimde yanımda duran siz değerli hemşehrilerimin bu defa Beşiktaş belediye başkanlık adaylığımda sizlerin desteklerini görmekten onur duyuyorum. 17 yıldır Beşiktaş'ta oturuyorum ve İstanbul 2. Bölge yani buranın milletvekiliğini yaptım. BJK taraftarıyım ve maçlarımıza giderim taraftarımızla da buluşurum. Esnafımızı ve halkımızı dinliyoruz.  Bu şuur ve bilinçle aydınlık yarınlar için İstanbul’un pırlantası konumunda ki güzel semtimiz Beşiktaş’a hizmet etmek benim için anlatılmaz bir mutluluk olacak. Malatyalı hemşehrilerimin desteğini görmek benim için bu zor ve uzun yolu bir nebzede olsa kolaylaştırıyor. Umuyorum ki hep beraber başarılı bir sürecin oluşumuna tanıklık edeceğiz. Mimari birikimlerimin şehirciliğe ve Belediye’ye katkısını göreceksiniz. Çok güzel işler başaracağız. Desteklerinizden dolayı hepinize çok teşekkür ederim.” Dedi.

Beşiktaş Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Mimar Gülay Yedekçi programın ardından Malatya Doğanyol Akkent Derneği ve Marmara Derebeyleri Derneği’nin açılışına katılarak bugün oynanacak olan Medipol Başakşehir – Evkur Yeni Malatyaspor maçına tüm Malatyalıları davet etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya Emniyeti Asayiş Denetimlerini Arttırdı
Malatya Emniyeti Asayiş Denetimlerini Arttırdı
Muhtar'ın AKP'li Vekil ve Başkanlara Tepkisi!
Muhtar'ın AKP'li Vekil ve Başkanlara Tepkisi!