• Reklam
Darende Düğümü Özkan’la Çözülecek!

Darende Düğümü Özkan'la Çözülecek!

Bu seçim öncesi Malatya'da aday gösterilen Başkan Adaylarını kısaca özetlemek gerektiğine inandığımız için her ilçe adayını yakın mercek altına alıyoruz. İkinci Olarak AK Parti Darende Belediye Başkan Adayı İsa Özkan ile devam ediyoruz.

15 Ocak 2019 - 04:16 - Güncelleme: 18 Ocak 2019 - 16:21

31 Martta yapılacak yerel seçimlerinde Ak Parti Belediye Başkan adayları belirlenme sürecinde en çok merak edilen konulardan biride, Darende Belediye Başkanlığının kim olacağına dair yapılan tartışmaların başında gelmekteydi.

Ancak geçtiğimiz gün, Ak Parti İlçe belediye başkanlığı aday tanıtım toplantısında, Darende Belediyesi için İsa Özkan isminin alkışlar arasında tufan koparması ise tesadüf değildi.

Necite itibarıyla İsa Başkan, Darende’ye çağ atlatmış biridir.

2009-2014 dönemlerinde Darende Belediyesi’ne çağ atlatan Başkan İsa Özkan maalesef son anda isminin başkan adaylığından çıkartılması üzerine çok severek yaptığı belediye Başkanlığı görevini, Dr. Süleyman Eser’e emanet etmek durumunda kalmıştı.

Başkan Özkan, 5 yıl sonra görevi tekrar iade alması ise ilginç bir manzarayı da beraberinde getireceğini de dikkat çekildi.

Süleyman Eser dönemin de Darende’ye yakışır, üst düzey bir belediyecilik yapıldığını da dikkat çeken Darendeliler, Başkan Dr. Süleyman Eser’den de, memnuniyetlerini her fırsatta tekrar etmeleri de dikkatimizden kaçmadı.

Darende’nin düğümünü, İsa Özkan Başkanın çözeceğini umut ediyor ve bekliyoruz..

Ülkemize, şehrimize ve ilçemize hayırlı olsun.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday