• Reklam
Çınar’ın Aday Gösterilmesi Memnuniyet Verici

Çınar'ın Aday Gösterilmesi Memnuniyet Verici

Yeşiltepe Eğitim Derneği (YEŞİLDER) Başkanı Mümtaz Toy ve Yönetim Kurulu üyeleri Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ı ziyaret ederek başarılar diledi.

30 Ocak 2019 - 01:18 - Güncelleme: 08 Şubat 2019 - 01:07

Ak Parti Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın, partisi tarafından yeniden belediye Başkan adayı gösterilmesine tebrikler gelmeye devam ediyor. YEŞİLDER ( Yeşiltepe Eğitim Derneği) Başkanı Mümtaz Toy ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Çınar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Toy yaptığı konuşmada “Sayın Belediye Başkanımızın Ak Parti tarafından yeniden belediye başkan adaylığına gösterilmesi, çevreyolu altında yaşayan hemşerilerimizin gönlüne su serpmiştir. Kendisi ayrıca derneğimizin de onursal başkanıdır. 31 Martta yapılacak seçimlerinde rekor oy alacağına inanıyoruz." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Çınar ise " Yeşilyurt’ta yaşayan tüm hemşerilerimizin mutlu bir hayat sürmesini murat ediyoruz. İnşallah önümüzde ki süreçte, Yeşilyurt halkına yakışır bir belediyecilik anlayışını daha yoğun yaşayacağız. Biz 82 mahallemizle Yeşilyurt olacağız " dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x