Reklam

Büyük İhanet'in Gizli Kriptosu Bulundu!

Malatya Malatya olalı bu kadar aşağlık, bu kadar çıkarcı, bu kadar rantı için herşeyi mübah gören ve hiçbir şeyden geri kalmayacak tehlikeli grubu bir arada görmemiştir. 

Büyük İhanet'in Gizli Kriptosu Bulundu!
Editör: Malatya Haber
18 Kasım 2021 - 17:44
Malatya Malatya olalı bu kadar aşağlık, bu kadar çıkarcı, bu kadar rantı için herşeyi mübah gören ve hiçbir şeyden geri kalmayacak tehlikeli grubu bir arada görmemiştir. 

Kaşar üretim merkezinden bahsediyorum. İnanın Netflix’de yayınlanan diziler, senaryolar ve ekip bunların yanında balon kalır. Yaklaşık iki haftadır beyin jimnastiği yapıyorum. Deliller, kişiler, bağlantılar, ajanlar, muhbirler o kadar çok ki bu işin içinden çıkabilirsem Müge Anlı kesin beni işe alır. 

Kapalı bir İstanbul havası Youtube’de Müslüm Baba “ Bir Bilebilsen ” çalıyor. Çay’da hazır o zaman gelsin yeni bombalar…

Sivrisinekleri önlemek için bildiğiniz üzere bataklığın kurutulması yada üreme ortamlarına yumurtalama olmadan ilaçlama gerekir. Burada hedef yine kaşar üretim merkezi. Bataklığı kurutmadıkça sivrisinekleri ortalıkta gezmeye ve kan emmeye devam edecekler. 

YENİ KRİPTO : EXTRA KAŞAR

Bulgularım beni yeni bir kaşara yöneltti. Bu kaşarımıza Extra kaşar lakabını uygun buldum. Eski kaşar, taze kaşar ve extra kaşar. Bu arada geçen bir arkadaşım haberlerimizi okurken hep kaşar firmalarının reklamını gördüğünü söyledi. Sesli güldüm. Google reklamları o kadar kaşar sözcüğü içeren haberde reklamları göstermesin de ne yapsın. Malatya’da kaşar satışı artarsa payımızı isteriz baştan söyleyelim.  

EXTRA KAŞAR KİMDİR?

Extra kaşar dediğimiz şahıs öncelikle bir erkek, altı ayda bir kaşar üretim merkezinde yazı yazar. Çevresine otorite, ağır abi, bilge insan süsü veren çakma entelektüellerden biridir. Zaten sektörde en kötüsü de olsanız Kaşar üretim merkezinde adınız geçiyorsa toplum size saygı duyardı. Biz balonlarını patlamadan önceye kadar…

Bu Extra kaşar kendini bir şekilde Turgut Özal Üniversitesine atmış. Taze kaşarımızla nişan yapmış, gayri meşru ilişkiler yaşayan midemin almayacağı kalitede insanlar. Şüphelerim farklı biri arıyordu ki, puzzle parçalarını birleştirirken bu extra kaşarımıza ulaştım. Üzülerek belirtmeyim ki kale içten çökertiliyor. Aysun Hoca’nın derhal bu ajandan kurtulması lazım. Ekmek yediği yerin mahrem bilgilerini ve hatta Aysun Hoca’nın mal varlıklarına kadar tek tek liste liste medyaya paylaştığına tahmin yürütüyorum. Hatta bir bölümünü kendi gözlerimle gördüm. 

Yavuklusu mu artık metresi mi neyse öğretim görevlisi olamayınca gelip gidip bizim gariban Ezgi B.’ye yükleniyorlar.  Bir söz vardır derki “ Diploma sadece kağıt parçasıdır. Gerçek Eğitim Davranışla Belli Olur” sizin diplomanız var ki neye yaramışsınız. İnsan bile olmayı becerememişsiniz. 

Ağabeylerinizin metreslerini neden haber yapmıyorsunuz? 

Ağabeylerinizin haksız elde ettiği villaları, daireleri, araçları neden haber yapmıyorsunuz?

Şelaleciler Belediyelere rant kapısı kurarken, Tv kurarken ekmeğimizden olmamıza rağmen sonuna kadar mücadele ederken neden yazmadınız?

Helvacı Büyükşehir Belediye Başkanı olurken, “ Ulan helvacıdan da başkan mı olur” neden yazmadınız?

Ayakkabıcı, Müteahhit, İlkokul mezunu, adamlar başkan, amir, memur, milletvekili yapılırken neden yazmadınız. 

Sırf nemalanıyorsunuz, para kazanıyorsunuz diye yanlışlarını görüp sustuğunuz kurumlara ne demeli?

Temizlikçi görev almış diye parçalanıyorsunuz. 

Yazacaksanız, iktidarın her yanından malzeme çok. Aylarca yıllarca yazarsanız. Yerse tabi…

Ben Ezgi B.’nin yerinde olsam okkalı bir kahve yapar meşhur olmanın tadını çıkarırdım. Eminim aynını yapıyordur. Çünkü sizin ne mal olduğunuzu artık Malatya çözdü. Ekibiniz Üniversite kurulurken maşallah tek kelime etmez hatta biz yazınca ya “Gözünü seveyim kaldır şunu, Üniversite bizde, ayarlıcaz, sıkıntı yok” diye telefonlar açardı. Ama bugün tabiri caizse öküz öldü ortaklık bozuldu. Hele biri var ki gıkı çıkmıyor. Allah senin de cezanı verecek. Seni unutmuş değilim ama bundan sonra senin üzerinden hiçbir projeye girmeme kararı aldım bunu bilesin. Yanlış ata oynuyorsun.

Son söz olarak Extra Kaşar şuan geçmiş ve gelecek adına belge toparlamaya sızdırmaya devam ediyor. Yeni hedefimiz çakma entelektüel olan extra kaşar. Sıra sana geldi. Hem kaşar üretim merkezinin sana ve kıymetli çamurlarına ihtiyacı var. Aylarca beklemek yerine haftalık yazarsın daha çok takipçin olur. Şimdiden çöreklenecek başka adres arasan iyi edersin. Kasımda aşk başkadır. Taze kaşarınla iki kadeh içkiyle tadını çıkarın…

Bu arada geçenlerde Kayyum cemiyet başkanı kurmaylarıyla Hocayı ziyarete gitmiş. Ziyaretten kasıt bir yakınını işe sokmak için herhalde anlamışsınızdır. Hoca kabul etmemiş ve geri çevirmiş. Duyunca yüreğimizin yağı eridi resmen. Bundan sonra böyle hiç kimse kusura bakmayacak. “ Kernekte Poz Verenler ” hayatının pozunu verdi. O tipsiz poza bende rahatsız olurum tebessüm yok gülücük yok. Ne o öyle cenaze pozu gibi... 

Bu entrikaları arapça kökenli bir kelime olan “ihanet” başlıklı banner altında toparlıyoruz.

İHANET NEDİR?

1. Hıyanet, hainlik; bağlı olduğu, savunduğu düşüncelerden görüşlerden vazgeçerek onlara ters düşme.

2. Sevgide aldatma, sadakatsizlik; bir topluluğa, ülkesine kötülük etme.

3. Gerektiğinde yardımda bulunmama, bir kimsenin güvenini yok etme.

İlgiyle takip ettiğinizi biliyoruz. O yüzden hiçbir bölümünü kaçırmadan patpat mısırı ile takip etmeniz için daha kolay erişebilirsiniz. İlginiz, desteğiniz için teşekkürler.     

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rektör Aysun Bay Karabulut ile Özel Röportaj
Rektör Aysun Bay Karabulut ile Özel Röportaj
Malatyalı Bakan Gürdal Akşit Vefat Etti
Malatyalı Bakan Gürdal Akşit Vefat Etti