Reklam

Beşiktaş, Yeni Malatyaspor'un Kalecisini İstedi mi?

Beşiktaş, Evkur Yeni Malatyaspor'un başarılı kalecisine teklif yaptı mı? Medya'da yer alan haberleri sizin için araştırdık.

Beşiktaş, Yeni Malatyaspor'un Kalecisini İstedi mi?
Editör: Malatyadan
16 Ocak 2019 - 06:51
Evkur Yeni Malatyaspor'un Benin'li başarılı kalecisi Fabien Farnolle'ün çizdiği iyi performans sakatlığı yeni biten As Kaleci Ertaç Özbir için forma şansını zorladı. Önceki gün medya'da yer alan habere göre Beşiktaş'ın başarılı kaleci Ertaç'ı istediği iddia edildi. 

Beşiktaş'ın transfer konusunda görüşmelerde bulunduğu iddia edilen Yeni Malatyaspor'un kalecisi Ertaç Özbir hakkında, sarı kırmızılı kulüpten açıklama geldi. 

Beşiktaş'ın, Yeni Malatyaspor'da forma giyen kaleci Ertaç'ı gündemine aldığı ve Tolgay Arslan'ı takas yoluyla önerdiği iddia edildi. beIN Sports'un haberine göre, Beşiktaş yönetiminin Yeni Malatyaspor'da forma giyen kaleci Ertaç Özbir için temas kurduğu iddia edildi. 

Beşiktaş ve Yeni Malatyaspor yönetimleri arasında takas konusunun gündeme geldiği, Beşiktaş'ın Tolgay Arslan'ı önerdiği fakat Yeni Malatyaspor'un ise bu takas teklifine sıcak bakmadığı öne sürüldü. 

Bu gelişmenin ardından Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı "Ertaç Özbir için bize gelen bir resmi teklif olmadı." ifadelerini kullandı.