• Reklam
Başkan Gürkan, Adil Gevrek’in Kalemini Kırdı!

Başkan Gürkan, Adil Gevrek'in Kalemini Kırdı!

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeni Malatyaspor kulüp başkanı Adil Gevrek'in göreve devam etmemesi gerektiğini söyledi.

30 Temmuz 2020 - 05:36

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, "Yönetim, teknik heyet ve futbolcuların hatalarını belirttim. Biz, Süper Lig'de kalması adına müdahalelerde bulunduk. Herşey para da değil. Bu konuyla alakalı futbolculara defalarca söylenildi. Dolayısıyla siz (futbolcular) bu takıma transfer olacaksınız ve futbol oynamayacaksınız. Sezon içerisinde ben oynamak istemiyorum ve başka takıma gitmek istiyorum diyeceksiniz. Böyle bir yönetim anlayışı da olmaz. Her gün yönetime tehdit ve şantaj yapacaksınız. Böyle bir yönetim sistemi asla olamaz. Böyle bir futbolcu takımı da olamaz" dedi.

Yönetimi görevden alma konusunda tek başına karar vermenin mümkün olmadığını söyleyen Gürkan, "Ben Malatyaspor'a direkt müdahil bir durumda değilim. Bir Divan kurulu var. İşte şehrin Belediye Başkanı olarak böyle kötü gidildiği zaman müdahale etmek zorunda kalıyorum. Yoksa iyi olsa takım, yönetim devam etsin gitsin derim. Divan kurulunun yanı sıra genel kurul olacak ve bir kamuoyu var. Bu üçgende sonuç ne çıkarsa biz ona uyarız" diye sözlerini tamamladı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet avcı
    1 hafta önce
    Selahattin Gürkan bld başkanımızın açıklık getirme adına teşekkür ederiz.Divan kurulu ne iş yapar ne işe yarar sesi çıkmıyor .Bu rezilliğe bir son verilmeli ,kendi tabulu malı gibi kullanma ya son verin.Başakşehir modeli bir yönetimle çok güzel günler y.btc malatyaspiru çok iyi günlere ulaşır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x