Reklam

Arguvan Belediyespor 3. Lige Çok Yakın!

Malatyamızın güzide ilçelerinden Arguvan'da nefesler tutuldu. Arguvan Belediyespor 3'üncü Lig için artık saatleri saymaya başladı.

Arguvan Belediyespor 3. Lige Çok Yakın!
Editör: Malatya Haber
21 Nisan 2022 - 02:23
Yeşilyurt Belediyespor’un ardından ikinci bir takımımız Arguvan Belediyespor’u 3’üncü Lige yollamaya sayılı günler kaldı.  

Anadolu’nun bağrı yanık türkülerine ev sahipliği yapan ve adı türkülerle, deyişlerle ve yöreye özgü makamlarla tanınan Arguvanımız büyük işlere imza atmaya devam ediyor. 
Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş Yönetiminde istikrar ve başarıyı yakalayan İlçemiz, bugünlerde göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Bölgesel Amatör Ligde güzel işlere imza atan Mavi Beyazlı ekibimiz 3. Lige yükselme Play-Off müsabakasında Talasgücü’nü 2-1 mağlup ederek büyük bir avantaj sağladı. 

Play-Off ilk maçında Gaziantep Ankas ile berabere kalan Arguvan Belediyespor bu maçtan aldığı galibiyetle puanını 4 yaptı. 3. LİGE SON BİLET

Arguvan Belediyespor maçlarını tamamlarken, Talasgücü ile Gaziantep Ankas arasında Cuma günü oynanacak maçın skorunu beklemeye koyuldu. Talasgücü, Gaziantep Ankas ile berabere kalır yada rakibini yenerse Arguvan Belediyespor doğrudan 3. Lige yükselecek. Gaziantep Ankas galip gelirse Arguvan Belediyespor ile Talasgücü maçı sonrasında Penaltı atışları yapılacak ve galip gelen 3. Lige yükselecek.