• Reklam
Arabanızı Karşılaştırarak Seçin

Arabanızı Karşılaştırarak Seçin

Diyelim ki aklınızda iki farklı modelde araba var ve bunlar arasında kaldınız aklınızdaki arabaların özelliklerini yüzeysel olarak biliyorsunuz fakat arabalar hakkındaki her şeye tam anlamıyla hakim olmak istiyorsunuz öyleyse sitemiz tam size göre siteye girip araba karşılaştırma aracı ile dilediğiniz arabaları karşılaştırabilirsiniz.

03 Haziran 2017 - 12:39 - Güncelleme: 03 Haziran 2017 - 17:34

Diyelim ki aklınızda iki farklı modelde araba var ve bunlar arasında kaldınız aklınızdaki arabaların özelliklerini yüzeysel olarak biliyorsunuz fakat arabalar hakkındaki her şeye tam anlamıyla hakim olmak istiyorsunuz öyleyse sitemiz tam size göre siteye girip otomobil karşılaştırma aracı ile dilediğiniz arabaları karşılaştırabilirsiniz.

Sitenin sunduğu hizmetler sadece bununla sınırlı kalmıyor aynı zamanda araba karşılaştırmalarını daha detaylı bir şekilde ele aldıkları araba inceleme yazılarıyla uzman kadrosunu gün yüzüne çıkarıyorlar. Araba satın alacak olup aklında herhangi bir fikri olmayanlar için sitede her tür araç modeli ve her bütçeye uygun araçların araba inceleme yazıları mevcut bunlara göz atarak araçlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olunabilir.

Teknolojinin gelişmesiyle doğru orantılı olarak gelişen arabalardaki tüm yeni özellikleri ve eski özelliklere dair bilgiyi araba inceleme yazılarında bulabilirsiniz böylece yeni özellikler hakkında bilgi edinmiş olur ve aracınızı bu bilgiler doğrultusunda seçmiş olursunuz. Örneğin araba inceleme yazılarında bulabileceğiniz bazı karşılaştırma materyalleri ABS (Antiblokaj Fren Sİstemi), EBD (Fren Güç Dağılım Sistemi), ESP (Elektronik Denge Sistemi) ASR (Çekiş Düzenleme Sistemi), Yolcu Hava Yastığı, Sürücü Hava Yastığı, Yol Bilgisayarı Yokuş Kalkış Desteği, Klima, Fonksiyonel Direksiyon, Elektrikli Arka Camlar, Refakatçi Aydınlatması ve daha birçok bilgi ile alacağınız arabayı seçmenize yardımcı olmakta.

Bazı durumlarda araç satıcıları ellerindeki araçları satabilmek için alıcıları yanlış bilgiler doğrultusunda yanlış satışlara sevk edebilmektedir. sitemiz bu gibi durumların önüne geçebilmek için alıcıların bir araç satın almadan önce araçlar hakkında detayla bilgiye ulaşabilmesi ve yanlış kararlar verememesi için tüm markalara ait araçların karşılaştırmalarını detaylı bir şekilde yapmaktadır.

Araba karşılaştırma aracını biraz daha açacak olursak araba inceleme sayfasındaki bilgiler baz alındığında daha özel bilgiler yer almaktadır ve aklınızdaki tüm araçları dakikalar içinde fiyat, silindir hacmi, beygir gücü, şehir içi ortalama tüketim, şehir dışı ortalama tüketim, ortalama yakıt tüketimi ve daha bir çok açıdan karşılaştırmanızı sağlar.

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday