Ahmet Çakır AKP Malatya Mitinginde Yuhalandı

Ahmet Çakır AKP Malatya Mitinginde Yuhalandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Malatya Mitinginin ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.

02 Haziran 2018 - 14:13 - Güncelleme: 12 Haziran 2018 - 15:55

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Malatya'da 14.30 Başlaması gereken mitingin gecikmesi üzerine sahne alarak teşekkür konuşması yapmak isteyen Ahmet Çakır’ı, Malatyalılar ıslık ve protestolarıyla konuşturmadıkları dikkat çekti.

Yoğun yuh ve ıslık sesleri arsasında konuşması bastırılan Çakır, sahne de bir iki dakika kalabildi. 24 Haziran erken seçimleri ilan edildikten sonra talimatla istifa ederek, milletvekilliğine başvuran Ahmet Çakır, Malatya Büyükşehir Belediyesinde 509 milyon ve bağlı şirketlerinde en az 500 milyon Tl borç bırakması ve iki dönem kaldığı Malatya Büyükşehir Belediyesinde uyguladığı yanlı ve yanlış politikalar, yanlış icraatlar ve israf nedeniyle Malatyalıların tepkisine neden olmuştu. Bir takım platformlarda kendisine yönelik bazı grupların saldırı düzenlendiği ve karalama kampanyaları başlattıklarını söylese de Malatya'nın geniş bir kitlesi tarafından sevilmediği biliniyor. 

Öte yandan bir diğer isim Milletvekili Öznur Çalık sahneye geldiğinde de yer yer yuhalanmalar boy gösterdi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • şuheda şeyma
  1 yıl önce
  oyumuzu sana vermedik. çakır efendi. bize her ay gönderdiğin şişkin su faturaları , evimle işim arasında günlük yürüdüğüm yol yirmi günde bir kazdınız , her seferinde yeniden döşediğiniz kaldırım taşlarının faturalarını su faturalarına yansıtarak ödettiniz bize. kaldırım taşlarının parası kimin cebine gitti merak ediyorum. çakır bey verdiğim oyu sana değil tayyip erdoğana verdik. 28 şubatın ağır mağdurlarındanım. tayyip erdoğan bana öl desin ölürüm.ölürüz.ailem ve ben onu çok seviyoruz.malatyalıların seni sevmediğini bilseydi asla seni milletvekiliiğine almazdı. onun hayrına bir beş yıl daha devam et. verdiğim oy sana haram olsun. milletvekilliğine vermeyecektim ama son anda reis için verdim.
 • adnan
  1 yıl önce
  fatma çift demirin sülalesini maskiye doldurdun ahmet çakır bey
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatyalı İş Adamı Şaban Taçyıldız Vefat Etti
Malatyalı İş Adamı Şaban Taçyıldız Vefat Etti
Malatya Üniversiteleri En Son Tercihiniz Olsun!
Malatya Üniversiteleri En Son Tercihiniz Olsun!