Reklam

Adil Gevrek Rus Ruleti Oynuyor!

Yeni Malatyaspor’da başarısız sezonun ardından spor kamuoyu Başkan ve Yönetimin istifasını beklerken Belediyelere karşı rest çekercesine istifayı kimse duymadı…

Adil Gevrek Rus Ruleti Oynuyor!
Editör: Malatyadan
21 Ağustos 2020 - 21:21
Yeni Malatyaspor’da başarısız sezonun ardından spor kamuoyu Başkan ve Yönetimin istifasını beklerken Belediyelere karşı rest çekercesine istifayı kimse duymadı…

Geçtiğimiz günlerde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın resmen istifaya davet ettiği Adil Gevrek kimsenin kendisinin istifasını istemediğini öne sürerek adeta restleşmeye gitti. Malatya Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Yeşilyurt ve Battalgazi Belediyelerinin takıma maddi desteği kesmesi anlamına gelen bu restleşmede Adil Gevrek koltuğu bırakmayaya kararlı. 

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Yeni Malatyaspor’a Başkan Adayı olan İş Adamı Aziz Altunay bu restleşmenin ardından bir basın açıklaması yaptı. Memleket takımı üzerinden bu şekilde bir rus ruletinin oynanmasını hayretle izlediğini belirten Altunay “Selahattin Başkan’ın yaptığı açıklamayı dinledim. Sonuna kadar hak veriyorum. Çünkü spor kamuoyu Başkan Adil Gevrek ve yönetiminin istifasını istiyor. Belediye desteklerine rest çekerek koltuğu bırakmayan zihniyet takımla şehrin arasına adeta set çekmiştir. Zaten başarısız sonuçlar, yönetim hataları ve istikrarsız transferlerle taraftarı yeterince küstüren yönetimin böyle bir tutum içerisine girerek memleket takımı üzerinden ticari ilişkiler ve koltuk egosunu tatmin etmeleri hiçbir şekilde kabul edilemez. 

Apar topar transferlere yoğunlaşan yönetimin artık hiçbir şekilde kredisi kalmamıştır. Yarın iki üç maç kaybedince bıraksalar ne olacak? Tüm planlamalar sezon başı yapılır. Adil Gevrek’in bu tutumunu rus ruletine benzetiyorum. Umarım daha fazla öfkeyi çekmeden takımı şehrin mülki amirlerine teslim eder ve işine gücüne bakar. Hicri 1442. yılımızın; Milletimiz, Ülkemiz ve İslam Aleminin birliğine, dirliğine ve kurtuluşuna vesile olmasını diliyorum. Rabbim; bereketli, mutlu, sağlıklı, huzurlu ve hayırlı bir yıl nasip etsin.” Dedi.